X
Ładowanie...

Tanie loty China Southern Airlines

już od

30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty China Southern Airlines

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze China Southern Airlines Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje China Southern Airlines

Przewodnik po lotach China Southern Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi China Southern Airlines często poszukują informacji o tym, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że linie mają rozmaite normy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne informacje!

Podstawowe reguły

Chociaż rozmiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią China Southern Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować ubrania, produkty kosmetyczne, a także sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy tablet. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też dużych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Pakuj się z głową

Niezwykle ważna jest technika układania odzieży - bieliznę, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie bluzy. A co z kosmetykami w płynie? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Towary zabronione

Odpowiednie przepisy określają również spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, nożyczki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu amunicji, pistoletów, broni kulkowej, fajerwerków czy petard. A co z winem lub piwem? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.