X
Ładowanie...

Tanie loty Croatia Airlines

już od 811 zł
10 sie 17 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Croatia Airlines

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Croatia Airlines Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 maj (sob)
LOT
Split
15 maj (sob)
Croatia Airlines
Warszawa
19 cze (sob)
LOT
Split
29 cze (wto)
Croatia Airlines
Warszawa
19 cze (sob)
LOT
Split
01 lip (czw)
Croatia Airlines
Warszawa
08 maj (sob)
LOT
Split
12 maj (śro)
Croatia Airlines
Warszawa
22 sie (sob)
LOT
Split
29 sie (sob)
Croatia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Croatia Airlines

Przewodnik po lotach Croatia Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi Croatia Airlines niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał warunki przewoźnika. Warto podkreślić, że każda linia określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, elektronika i produkty spożywcze

Pomimo że wymiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na krótki wypad linią Croatia Airlines. Do bagażu podręcznego można schować odzież, kosmetyki, jak również sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Pakuj się ekonomicznie

Niezwykle ważna jest metoda układania ubrań - spodnie, bluzy i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie bluzy. A co z produktami kosmetycznymi w płynie? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, szampony i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Towary zabronione

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, nożyczki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów łatwopalnych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym nabojów, pistoletów, broni kulkowej, dynamitu czy petard. A co z wódką lub piwem? Tutaj należy kierować się ogólnymi przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także sprawdzić czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.