X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet

już od 177 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty EasyJet

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze EasyJet Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
27 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wenecja
04 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
02 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wenecja
04 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
18 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
01 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
02 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
03 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet

Przewodnik po lotach EasyJet

Tanie bilety lotnicze easyJet

Tanie linie lotnicze easyJet

Pełna nazwa najsłynniejszych brytyjskich tanich linii lotniczych to EasyJet Airline Company Limited. Jeżeli chodzi o wielkość firmy, to śmiało może konkurować z takimi potentatami na rynku niskobudżetowych lotów jak Ryanair czy Southwest Airlines nie wspominając już o Wizz Air. W 1995 roku easyJet zostało założone przez Stelios Haji-Ioannou. Bazowym portem lotniczym jest londyńskie Luton - London Luton Airport i to tam wylądujesz, jeżeli polecisz z easyJet do stolicy Wielkiej Brytanii.Na chwilę obecną easyJet lata na 750 trasach pomiędzy 130 lotniskami w 31 krajach, także w Polsce. Rocznie z usług tych tanich linii lotniczych korzysta 66 mln pasażerów. EasyJet to jedna z wielu linii lotniczych, będąca w ofercie FRU.PL.

Tanie loty easyJet - lotnisko Luton

Lotnisko Londyn-Luton, będące bazą tanich linii lotniczych easyJet, znajduje się 50 km na północ od centrum Londynu. Co roku obsługuje ponad 10 mln pasażerów, w tym także latających do Polski. Oprócz tego easyJet korzysta w lotnisk London-Gatwick, London-Stansted oraz Southend. Dowolny lot do Londynu zarezerwujesz na FRU.PL. U nas możesz porównać ofertę easyJet i innych tanich linii lotniczych.

Tanie loty easyJet - lotnisko Kraków Balice

Na obecną chwilę easyJet oferuje loty głównie z lotniska Kraków-Balice. Dojazd na lotnisko jest bardzo prosty. Można skorzystać z autobusów miejskich: 208, 292 i nocnego 902 (bielt kosztuje 5 zł) albo z pociągów Wieliczka-Kraków-Lotnisko odjeżdżających mniej więcej co 30 minut (bilet kosztuje 8 zł).

Tanie bilety lotnicze easyJet - w Polsce

EasyJet w Polsce oferuje przede wszystkim tanie loty z Krakowa do Wielkiej Brytani: Londynu, Liverpoolu, Edynburgu, Bristolu, Belfastu oraz do Paryża, Bazylei, Lyonu i Mediolanu. Wszystkie te kierunki mają bardzo niskie ceny biletów lotniczych - ceny lotów easyJet zaczynają sie już od 123 zł, a najkrótsza podróż trwa tylko 1h 30min.

Tanie loty easyJet - bagaż podręczny i rejestrowany w easyJet

Każdemu pasażerowi easyJet przysługuje 1 sztuka bezpłatnego bagażu podręcznego o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm bez limitu wagi. Ponadto ci, kórzy wykupili easyJet Plus, FLEXI fare, Upfront lub Extra Legroom customers, mogą zabrać dodatkowo drugą małą torbę 45x36x20 cm. W przypadku nadbagażu opłata wynosi 30-45 funtów.

Bagaż rejestrowany w easyJet, tak jak w innych tanich liniach lotniczych, jest dodatkowo płatny. Jego wymiary (długość, szerokość, wysokość) muszą się sumować do 275 cm, a sama torba nie powinna ważyć więcej niż 20 kg. Wyjątek stanowi sprzęt sportowy. Bagaż rejestrowany kosztuje od 12 do 22 funtów, czyli od 60 do 110 zł za lot w jedną stronę. Widełki cenowe wynikają z pobierania różnych opłat w zależności m.in. od sezonu, w którym odbywa się lot. Te ceny dotyczą bagażu rejestrowanego kupowanego online - w przypadku zakupu na lotnisku należy liczyć się z kosztami 160-225 zł za lot w jedną stronę. Tu opłata za nadbagaż wynosi od 18 do 50 zł za każdy kilogram.

Tanie bilety lotnicze easyJet - lot z dzieckiem

Osobom, które podróżują z dziećmi linie easyJet doradzają wcześniejszy przyjazd na lotnisko. Rodzice lub opiekunowie dziecka poniżej 2. roku życia mogą zabrać dwie dodatkowe rzeczy do bagażu podręcznego: małą torbę 45x36x20 cm oraz fotelik lub wózek. Dzieci podróżujące na kolanach opiekuna, mają tańsze bilety (22 funty). Jeżeli dziecko zajmuje własne siedzenie, przysługuje mu bagaż podręczny. Za niemowlęta uznawane są dzieci poniżej 2. roku życia, a za osoby dorosłe, wszystkie które skończyły 16 lat. Bez opieki osoby dorosłej mogą podóżować dzieci, które ukończyły 13. rok życia.

Tanie loty easyJet - odprawa

Wielu początkującym podróżnikom sen w powiek spędza kwestia odprawy online. EasyJet umożliwia darmową odprawę przez internet. Żeby jej dokonać, należy przygotować imię i nazwisko pasażera oraz numer rezerwacji, a dalej postępować zgodnie z instrukcją. Następnie należy wydrukawać kartę pokładową i zabrać ją na lotnisko lub pobrać ją na telefon lub tabelt za pomocą aplikacji easyJet. Odprawa online easyJet uruchamia się na 30 dni przed wylotem i można jej dokonać do 2 godzin przed startem. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Centrum Rezerwacji FRU.PL - pomożemy Ci odprawić się na każdy lot easyJet!

Tanie loty easyJet - kiedy stawić się na lotnisku

Bramki są otwierane na 2 godziny przed odlotem, a zmykane 40 minut przed startem. Warto być na miejscu tak 60-70 min przed początkiem podróży. Wtedy bez problemu zdąży się ze wszystkimi formalnościami.

Tanie loty easyJet - dlaczego warto

Bilety lotnicze easyJet są nieco droższe niż porównywalne połączenia liniami Ryanair lub Wizz Air. Mimo to warto z nich korzystać, ponieważ mają kilka zalet, którymi nie mogą pochwalić się inne tanie linie lotnicze:

  • EasyJet oferuje lepszy komfort podróży - m.in. więcej miejsca na nogi, szerokie przejście, wyższy standard obsługi. W Europie uchodzą za najlepsze tanie linie lotnicze.
  • W przypadku lotów Kraków-Paryż - ląduje się na lotnisku de Gaulle'a, które jest zdecydowanie lepsze niż Beauvais Tillé i bliżej położone.
  • EasyJet często ma korzystniejsze godziny wylotów.
  • Przewoźnik oferuje pakiety różnorodnych usług, które mogą zwiększyć komofrt podróży np. dla rodzin z dziećmi.
  • Flota easyJet jest regularnie wymieniana i obecnie uchodzi za jedną z najmłodszych w Europie. Większość samolotów to Airbus A319 i Boeing 737-700.