X
Ładowanie...

Tanie loty Egyptair

już od 2830 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Egyptair

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Egyptair Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 sty (sob)
LOT
Kair
02 lut (sob)
Egyptair
Warszawa
09 lut (sob)
LOT
Kair
17 lut (nie)
Egyptair
Warszawa
09 lut (sob)
LOT
Kair
19 lut (wto)
Egyptair
Warszawa
19 maj (nie)
LOT
Szarm El-Szejk
26 maj (nie)
Egyptair
Warszawa
20 kwi (sob)
LOT
Kair
25 kwi (czw)
Egyptair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Egyptair

Przewodnik po lotach Egyptair

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi EgyptAir niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Warto podkreślić, że każdy operator określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Co możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne wskazówki!

Najważniejsze zasady

Pomimo że wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią EgyptAir. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można zapakować elementy garderoby, kosmetyki, jak również elektronikę, np. kamerę czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też dużych ograniczeń w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Pakuj się z głową

Niezwykle istotna jest metoda składania ubrań - spodnie, bluzy i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Z kolei okrycia wierzchnie, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z produktami kosmetycznymi w formie płynnej? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, szampony i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Towary zabronione

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - golarki, ostrza, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu amunicji, rewolwerów, pałek teleskopowych, dynamitu czy petard. A co z winem lub piwem? Tutaj należy kierować się ogólnymi przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.