X
Ładowanie...

Tanie loty Ethiopian Airlines

już od 2440 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ethiopian Airlines

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Ethiopian Airlines Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 sty (nie)
LOT
Addis Ababa
28 sty (wto)
Ethiopian Airlines
Warszawa
27 sty (pon)
LOT
Addis Ababa
29 sty (śro)
Ethiopian Airlines
Warszawa
05 lis (wto)
LOT
Addis Ababa
17 lis (nie)
Ethiopian Airlines
Warszawa
05 lis (wto)
LOT
Addis Ababa
18 lis (pon)
Ethiopian Airlines
Warszawa
05 lis (wto)
LOT
Addis Ababa
19 lis (wto)
Ethiopian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ethiopian Airlines

Przewodnik po lotach Ethiopian Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Ethiopian Airlines niejednokrotnie poszukują informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał regulacjom przewoźnika. Należy zauważyć, że linie mają rozmaite przepisy dotyczące gabarytów bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Prezentujemy praktyczne informacje!

Co można wnosić na pokład

Pomimo że gabaryty walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wypad linią Ethiopian Airlines. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. lustrzankę czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Pakuj się ekonomicznie

Kluczowa okazuje się technika składania ubrań - t-shirty, koszulki i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei okrycia wierzchnie, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w płynie? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czy do samolotu Ethiopian Airlines wniesiemy brzytwy, nożyczki lub igły

Linie lotnicze określają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, noże, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, pistoletów, kusz, gazu czy rac. A co z wódką lub brandy? Tutaj należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.