X
Ładowanie...

Tanie loty liniami Fly Dubai

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Fly Dubai

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Fly Dubai Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Fly Dubai

Przewodnik po lotach Fly Dubai

Fly Dubai to linie lotnicze, które powstały w 2008 roku, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Najważniejszym portem lotniczym Fly Dubai, jest, jak zresztą wskazuje nazwa Dubaj i to w nim znajduje się siedziba firmy. Operator ten, pełni rolę tanich linii lotniczych.

 

Tanie loty Fly Dubai - loty

Siatka połączeń linii lotniczych Fly Dubai jest bardzo dobrze rozbudowana - przewoźnik kursuje pomiędzy 43 krajami, zapewniając przy tym przelot aż do 86 najciekawszych miast świata! Pomyśl o tym, że z tymi liniami możesz odwiedzić praktycznie wszystkie kraje Azji Środkowo-Zachodniej, czy polecieć do wyjątkowych miejsc Afryki. Poniżej przedstawiamy dokładną listę państw, do których można lecieć liniami Fly Dubai:

Kierunki tanich lotów Fly Dubai - kraje

Tanie loty Fly Dubai do Afryki:

Dżibuti
Egipt
Erytrea
Etiopia
Kongo
Sudan
Sudan Południowy
Tanzania
Uganda

 

Tanie loty Fly Dubai do Azji:

Afganistan
Arabia Saudyjska
Armenia
Azerbejdżan
Bahrajn
Gruzja
Indie
Irak
Iran
Jordania
Kazachstan
Kirgistan
Kuwejt
Liban
Nepal
Oman
Pakistan
Rosja
Sri Lanka
Tadżykistan
Turkmenistan
Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Tanie loty Fly Dubai do Europy:

Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czechy
Finlandia
Macedonia
Polska
Rumunia
Serbia
Turcja
Ukraina
Włochy

 

Tanie loty Fly Dubai - najważniejsze połączenia

Poniżej prezentujemy najciekawsze połączenia linii Fly Dubai:

Tanie loty Fly Dubai Amman
Tanie loty Fly Dubai Batumi
Tanie loty Fly Dubai Dubaj
Tanie loty Fly Dubai Entebbe
Tanie loty Fly Dubai Kinszasa
Tanie loty Fly Dubai Krasnodar
Tanie loty Fly Dubai Maskat
Tanie loty Fly Dubai Odessa
Tanie loty Fly Dubai Skopje
Tanie loty Fly Dubai Zanzibar


Tanie loty Fly Dubai - loty z Polski

Fly Dubai ma w swojej ofercie również loty z Krakowa. Z Polski możemy lecieć jedynie do Dubaju, który jest głównym HUB-em tanich linii Fly Dubai, co oznacza że stamtąd możemy lecieć do każdego z miast które jest w ofercie tych linii. Lot z Krakowa do Dubaj potrwa 8 i pół godziny. Poniżej przedstawiamy tanie loty Fly Dubai z Krakowa (z przesiadką). 

Tanie loty Fly Dubai Kraków Bombaj
Tanie loty Fly Dubai Krakow Delhi
Tanie loty Fly Dubai Krakow Dubaj
Tanie loty Fly Dubai Krakow Duszanbe
Tanie loty Fly Dubai Krakow Katmandu
Tanie loty Fly Dubai Krakow Kabul
Tanie loty Fly Dubai Krakow Kolombo
Tanie loty Fly Dubai Krakow Moskat
Tanie loty Fly Dubai Krakow Rijad
Tanie loty Fly Dubai Krakow Salalah

Tanie loty Fly Dubai - bagaż

Bagaż podręczny

klasa ekonomiczna: 1 sztuka bagażu do 7 kg o max wymiarze 55 x 38 x 20 cm.
klasa biznes: 2 sztuki bagażu, o łącznej wadze nie większej niż 14 kg i max wymiarze 55 x 38 x 20 cm (dla każdej ze sztuk).

Pasażerowie podróżujący z niemowlętami i mający wliczony bagaż, mogą posiadać 10 kg bagażu nadanego i 5 kg bagażu podręcznego.

 

Bagaż rejestrowany

Każdy pasażer może mieć ze sobą do 3 sztuk bagażu (zależy od taryfy), o ile nie przekracza on wymogów odpowiednich dla klas podróży. Warto mieć na uwadze, że lotnisko w Dubaju, nie przyjmie bagażu, jeśli waży on powyżej 32 kg.

Klasa ekonomiczna: bagaż do 20 kg masy (waga maksymalna może być różna na niektórych trasach). Wymiary walizki nie mogą przekraczać 75 x 55 x 35 cm. 

Klasa biznes: 3 sztuki bagażu do 40 kg masy (waga maksymalna może być różna na niektórych trasach). Wymiary walizki nie mogą przekraczać 75 x 55 x 35 cm. 

Uwaga: na niektórych trasach przelotowych istnieje możliwość, zabrania ze sobą większej ilości bagażu rejestrowanego, proszę zapoznać się ze szczegółami na stronie internetowej linii lotniczych.

 

Tanie loty Fly Dubai - Odprawa

Odprawa online jest możliwa z większości lotnisk. Czas odprawy: najwcześniej 24 godziny do 60 minut przed odlotem należy zalogować się na stronie linii lotniczych delta.com, następnie podać numer kraty kredytowej lub numer biletu elektronicznego, aby mieć dostęp do danych, wybrać miejsce na pokładzie samolotu, wydrukować kartę pokładową w domu lub na lotnisku. Można także okazać mobilną kartę pokładową w telefonie. Bagaż po dotarciu na lotnisko należy zdać w punkcie drop-off.

Odprawa mobilna za pomocą SMS wysyłanego z telefonu komórkowego. Czas odprawy: najwcześniej 24 godziny do 60 minut przed odlotem. Postępuj zgodnie ze wskazówkami. Zaloguj się, wprowadź numer lotu lub podaj numer karty kredytowej i wybierz miejsce. W odpowiedzi otrzymasz link, przez który dostaniesz się do swojej karty pokładowej. Pamiętaj, że twoje urządzenie mobilne musi mieć dostęp do Internetu. Kartę pokładową w wersji elektronicznej okaż przy odprawie na lotnisku, a bagaż pozostaw w punkcie drop-off.

Uwaga: Sprawdź na których lotniskach możesz odprawić się przez telefon.

Podczas lotów międzynarodowych na lotnisku przy automatach odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed i kończy 45 minut przed odlotem. W automatach do samodzielnej odprawy self check-in można dokonać szybkiej odprawy poprzez wybranie miejsca i wydrukowanie karty pokładowej i zdanie bagażu do punktu drop-off.

Uwaga: Osoby podróżujące z dziećmi poniżej 2 roku życia proszone są o odprawę tradycyjną na lotnisku.

 

Tanie loty Fly Dubai - Flota

Linie Fly Dubai nie posiadają ogromnej floty, w jej składzie znajduje się 47 samolotów, ale ciągle ją rozszerzaja. Latają tylko jednym modelem samolotu, a jest to Boeing 737-800, której ilość miejsc na pokładzie waha się pomiędzy 174, a 189 osób.

 

Tanie loty Fly Dubai - Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Flydubai często szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Warto zauważyć, że linie mają różne normy dotyczące gabarytów bagażu. Jakie rzeczy możemy wnieść na pokład samolotu? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne wskazówki!

Tanie loty Fly Dubai - Co można przewozić

Chociaż rozmiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na kilkudniowy wypad linią Flydubai. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować elementy garderoby, produkty kosmetyczne, a także sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy laptopa. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Tanie loty Fly Dubai - Jak pakować bagaż podręczny?

Kluczowa okazuje się technika układania odzieży - t-shirty, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Cenną wskazówką jest założenie na siebie kurtki. A co z artykułami kosmetycznymi w formie płynnej? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Tanie loty Fly Dubai - Czego nie można wnosić na pokład?

Linie lotnicze określają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - łyżwy czy rzutki. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów pirotechnicznych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu amunicji, pistoletów, pałek teleskopowych, gazu czy petard. A co z wódką lub brandy? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi zasadami odnośnie wwozu płynów, ale warto również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.