X
Ładowanie...

Tanie loty Garuda Indonesia

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Garuda Indonesia

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Garuda Indonesia Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Garuda Indonesia

Przewodnik po lotach Garuda Indonesia

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Garuda Indonesia często poszukują informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał warunki operatora. Należy zauważyć, że każdy operator określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Co możemy włożyć do torby? Czego z kolei nie wolno przewozić? Prezentujemy praktyczne porady!

Najważniejsze reguły

Pomimo że rozmiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Garuda Indonesia. Do bagażu podręcznego można schować ubrania, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. lustrzankę czy laptopa. Na trasach europejskich nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Bardzo istotna jest technika składania odzieży - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. płaszcz można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Balsamy, szampony i inne podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czy do samolotu Garuda Indonesia wniesiemy golarki, nożyczki lub igły

Linie lotnicze wyznaczają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu amunicji, pistoletów, broni kulkowej, dynamitu czy petard. A co z winem lub piwem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi zasadami odnośnie wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.