X
Ładowanie...

Tanie loty Georgian National Air

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Georgian National Air

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Georgian National Air Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Georgian National Air

Przewodnik po lotach Georgian National Air

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Quebecair niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy podkreślić, że linie mają różne przepisy dotyczące gabarytów bagażu. Jakie rzeczy możemy włożyć do torby? Czego absolutnie nie można przewozić? Prezentujemy praktyczne porady!

Najważniejsze zasady

Chociaż wymiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wypad linią Quebecair. Do bagażu podręcznego można zapakować ubrania, produkty kosmetyczne, oraz sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy tablet. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Sprawdzone sposoby na oszczędzenie miejsca

Niezwykle istotna jest technika składania ubrań - t-shirty, bluzy i inne niezbędne artykuły można skręcać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Cenną wskazówką jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z kosmetykami w płynie? Linie lotnicze pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Balsamy, szampony i inne podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można wnosić na pokład w linii Quebecair

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, pistoletów, kusz, fajerwerków czy petard. A co z winem lub szampanem? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.