X
Ładowanie...

Tanie loty Gulf Air

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Gulf Air

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gulf Air Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gulf Air

Przewodnik po lotach Gulf Air

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Gulf Air często zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał regulacjom przewoźnika. Warto podkreślić, że każda linia wyznacza inny rozmiar oraz wagę bagażu. Jakie rzeczy możemy spakować do torby? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne porady!

Bagaż podręczny - odzież, elektronika i żywność

Chociaż wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Gulf Air. W bagażu podręcznym można przewozić odzież, produkty kosmetyczne, jak również sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy laptopa. U przewoźników obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Najlepsze sposoby na oszczędzenie miejsca

Niezwykle istotna jest technika składania ubrań - t-shirty, koszule i inne części garderoby można skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie bluzy. A co z kosmetykami w płynie? Operatorzy pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, żele pod prysznic i inne podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Operatorzy określają także spis rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu nabojów, karabinów, pałek teleskopowych, gazu czy rac. A co z whisky lub piwem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.