X
Ładowanie...

Tanie loty Hainan Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Hainan Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Hainan Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Hainan Airlines

Przewodnik po lotach Hainan Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Hainan Airlines często zastanawiają się, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Warto podkreślić, że każda linia określa inny rozmiar oraz wagę bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Podstawowe reguły

Pomimo że gabaryty bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wyjazd linią Hainan Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować odzież, produkty kosmetyczne, oraz sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Bardzo istotna jest metoda składania odzieży - t-shirty, koszulki i inne elementy garderoby można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z artykułami kosmetycznymi w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Operatorzy określają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy rzutki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu nabojów, karabinów, broni kulkowej, dynamitu czy petard. A co z winem lub szampanem? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także sprawdzić czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.