X
Ładowanie...

Tanie loty Interlink Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Interlink Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Interlink Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Interlink Airlines

Przewodnik po lotach Interlink Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Batik Air niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Warto podkreślić, że każdy operator określa inny rozmiar oraz wagę bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne porady!

Co można wnosić na pokład

Pomimo że wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Batik Air. Do bagażu podręcznego można schować odzież, kosmetyki, a także sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy notebook. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też dużych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Pakuj się z głową

Bardzo ważna jest technika układania ubrań - spodnie, bluzy i inne elementy garderoby najlepiej zwijać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z produktami kosmetycznymi w płynie? Linie lotnicze pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Towary zabronione

Operatorzy określają także katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, nożyczki, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, karabinów, kusz, fajerwerków czy rac. A co z wódką lub szampanem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.