X
Ładowanie...

Tanie loty Iran Air

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Iran Air

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Iran Air Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Iran Air

Przewodnik po lotach Iran Air

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści latający liniami lotniczymi Iran Air niejednokrotnie poszukują informacji o tym, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz ciężar bagażu. Jakie rzeczy możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Przedstawiamy praktyczne porady!

Co można wnosić na pokład

Pomimo że wymiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Iran Air. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można zapakować odzież, produkty kosmetyczne, jak również sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Sprawdzone sposoby na spakowanie rzeczy

Niezwykle ważna jest metoda składania ubrań - t-shirty, bluzy i inne części garderoby można skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Natomiast okrycia wierzchnie, np. płaszcz można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Mleczka, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czy do samolotu Iran Air wniesiemy golarki, nożyczki lub igły

Odpowiednie przepisy określają również spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu amunicji, karabinów, broni kulkowej, dynamitu czy petard. A co z wódką lub szampanem? Tutaj należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także zweryfikować czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.