X
Ładowanie...

Tanie loty JetBlue

już od 13295 zł
03 lis 10 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty JetBlue

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze JetBlue Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 gru (czw)
JetBlue
Dominika
11 sty (pon)
JetBlue
Warszawa
17 gru (czw)
JetBlue
Dominika
08 sty (pią)
JetBlue
Warszawa
21 gru (pon)
JetBlue
Dominika
09 sty (sob)
JetBlue
Warszawa
02 lis (pon)
JetBlue
Hawana
05 lis (czw)
JetBlue
Warszawa
28 gru (pon)
LOT
Dominika
02 sty (sob)
JetBlue
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje JetBlue

Przewodnik po lotach JetBlue

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych JetBlue Airways niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał warunki przewoźnika. Należy podkreślić, że linie mają różne normy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy włożyć do walizki? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne wskazówki!

Podstawowe zasady

Chociaż wymiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wypad linią JetBlue Airways. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować elementy garderoby, produkty kosmetyczne, oraz elektronikę, np. lustrzankę czy notebook. Na trasach europejskich nie ma też szczególnych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Niezwykle istotna jest technika składania ubrań - bieliznę, koszulki i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Z kolei odzież wierzchnią, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, żele pod prysznic i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można przewozić w linii JetBlue Airways

Odpowiednie przepisy określają także katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, noże, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, karabinów, pałek teleskopowych, dynamitu czy petard. A co z winem lub piwem? Tutaj należy kierować się ogólnymi przepisami odnośnie wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.