X
Ładowanie...

Tanie loty Lan Airlines

już od 3902 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lan Airlines

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Lan Airlines Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
29 mar (pią)
LOT
Rio De Janeiro
08 kwi (pon)
Lan Airlines
Warszawa
29 mar (pią)
LOT
Brasilia
08 kwi (pon)
Lan Airlines
Warszawa
29 mar (pią)
LOT
Brasilia
09 kwi (wto)
Lan Airlines
Warszawa
28 mar (czw)
LOT
Curitiba
26 kwi (pią)
Lan Airlines
Warszawa
28 mar (czw)
LOT
Curitiba
27 kwi (sob)
Lan Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lan Airlines

Przewodnik po lotach Lan Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi LATAM Chile często szukają informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy podkreślić, że każdy operator określa inny rozmiar oraz wagę bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Najważniejsze zasady

Pomimo że rozmiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na krótki wyjazd linią LATAM Chile. W bagażu podręcznym można przewozić ubrania, kosmetyki, jak również sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy laptopa. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Niezwykle istotna jest technika składania ubrań - bieliznę, koszulki i inne części garderoby najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Cenną wskazówką jest założenie na siebie bluzy. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, żele pod prysznic i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Tego nie wniesiesz na pokład

Operatorzy wyznaczają również katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, noże, skalpele, a także artykuły sportowe - deskorolki czy rzutki. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów pirotechnicznych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym nabojów, pistoletów, broni kulkowej, gazu czy petard. A co z winem lub szampanem? Tutaj należy kierować się ogólnymi przepisami odnośnie wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.