Bilety lotnicze Lufthansa
ceny od 467 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Kalendarz lotów Lufthansa

Ceny podane w zł
  • Kwi   2015
  •  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
590 541 499 595 595
689 590 571 661

Loty Lufthansa

Kwi 499 zł
Maj 467 zł
Cze 498 zł
Lip 499 zł
Sie 499 zł
Wrz 498 zł
 
0 zł
467 zł
478 zł
488 zł
499 zł

Promocje biletów lotniczych Lufthansa


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

466.91 PLN x Dorośli = PLN
466.91 PLN x Dzieci = PLN
466.91 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
467
Wylot Poniedziałek 11-05-2015 Szczegóły    

Lufthansa
06:45 Kraków
10:39 Dusseldorf
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 3h 54m

Lufthansa
06:45 Kraków
11:36 Dusseldorf
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h 51m

Lufthansa
18:20 Kraków
22:36 Dusseldorf
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h 16m
Powrót Poniedziałek 18-05-2015 Szczegóły    

Lufthansa
11:21 Dusseldorf
17:35 Kraków
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 6h 14m

Lufthansa
13:21 Dusseldorf
17:35 Kraków
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h 14m

Lufthansa
14:21 Dusseldorf
22:45 Kraków
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 8h 24m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

467.61 PLN x Dorośli = PLN
467.61 PLN x Dzieci = PLN
467.61 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
468
Wylot Środa 20-05-2015 Szczegóły    

Lufthansa
18:20 Kraków
22:36 Dusseldorf
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h 16m
Powrót Niedziela 31-05-2015 Szczegóły    

Lufthansa
11:21 Dusseldorf
17:35 Kraków
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 6h 14m

Lufthansa
14:21 Dusseldorf
22:45 Kraków
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 8h 24m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

482.50 PLN x Dorośli = PLN
482.50 PLN x Dzieci = PLN
482.50 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
483
Wylot Czwartek 21-05-2015 Szczegóły    

Lufthansa
06:50 Kraków
11:36 Dusseldorf
Przesiadka w: Frankfurt
Czas podróży: 4h 46m
Powrót Czwartek 11-06-2015 Szczegóły    

Lufthansa
10:35 Dusseldorf
16:10 Kraków
Przesiadka w: Monachium
Czas podróży: 5h 35m

Lufthansa
12:45 Dusseldorf
16:10 Kraków
Przesiadka w: Monachium
Czas podróży: 3h 25m

Lufthansa
16:10 Dusseldorf
23:15 Kraków
Przesiadka w: Monachium
Czas podróży: 7h 5m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Lufthansa

Linie lotnicze Lufthansa

Lufthansa to największe niemieckie linie lotnicze powstałe w 1953 roku z siedzibą przy międzynarodowym porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem. Ich flota składa się z 292 samolotów, a 83 samolotów jest zamówionych. Lufthansa ma bardzo rozbudowaną siatkę połączeń. Najwięcej lotów odbywa się po Europie i Azji. W Polsce oferuje loty Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Poznania.

Jeżeli sam planujesz swoją podniebną przygodę powinieneś zapoznać się z warunkami dotyczącymi lotów organizowanych przez linie lotnicze Lufthansa oraz dowiedzieć się jak kupić bilety lotnicze Lufthansa w dobrej cenie.

 

Lufthansa - sieć połączeń

Lufthansa ma bardzo bogatą siatkę lotów po całym świecie. Bezpośrednio z Polski polecimy z liniami lotniczymi Lufthansa do krajów niemieckojęzycznych. Jednak z przesiadką dostaniemy się do wielu destynacji w Europie i Azji, a także do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej. Największy odsetek lotów linii lotniczych Lufthansa wykonuje po Europie oraz Azji.

Zapaleni podróżnicy i miłośnicy podróży po dalekim czarnym lądzie mają możliwość skorzystania z lotów do Kongo, Nigerii, Maroko lub RPA! W ofercie znajdziemy także atrakcyjne połączenia z Ameryką Południową do Argentyny, Brazylii, Kolumbii i Wenezueli. Lufthansa oferuje także loty po całej Europie i Azji.

 

Kierunki lotów bezpośrednich linii lotniczych Lufthansa z Polski:

 

Loty Lufthansa z Warszawy
  • Bruksela
  • Dusseldorf
  • Frankfurt
  • Monachium
  • Zurych
  • Wiedeń

 

Loty Lufthansa z Wrocławia
  • Monachium
  • Frankfurt
  • Dusseldorf
Loty Lufthansa z Krakowa
  • Stuttgart
  • Monachium
  • Frankfurt
  • Dusseldorf
  • Bruksela
  • Wiedeń

 

Loty Lufthansa z Katowic
  • Monachium
  • Frankfurt
  • Dusseldorf
Loty Lufthansa z Gdańska
  • Frankfurt
  • Monachium

 

Loty Lufthansa z Poznania
  • Monachium
  • Frankfurt
  • Dusseldorf

 

Kierunki lotów linii lotniczych Lufthansa – kraje

 

Loty Lufthansa do Europy
  • Austria
  • Albania
  • Białoruś
  • Belgia
  • Bośnia i Hercegowina
  • Bułgaria
  • Chorwacja
  • Czechy
  • Dania
  • Estonia
  • Finlandia
  • Francja
  • Grecja
  • Holandia
  • Hiszpania
  • Irlandia
  • Islandia
  • Łotwa
  • Litwa
  • Luksemburg
  • Malta
  • Mołdawia
  • Niemcy
  • Norwegia
  • Polska
  • Portugalia
  • Rumunia
  • Rosja
  • Serbia
  • Słowacja
  • Szwecja
  • Szwajcaria
  • Turcja
  • Ukraina
  • Węgry
  • Wielka Brytania
  • Włochy

 

Loty Lufthansa do Azji
  • Arabia Saudyjska
  • Azerbejdżan
  • Bahrajn
  • Chiny
  • Cypr
  • Gruzja
  • Indie
  • Indonezja
  • Irak
  • Iran
  • Izrael
  • Japonia
  • Jemen
  • Jordania
  • Katar
  • Kazachstan
  • Korea Południowa
  • Kuwejt
  • Liban
  • Malezja
  • Oman
  • Singapur
  • Tajlandia
  • Turkmenistan
  • Uzbekistan
  • Wietnam
  • Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Loty Lufthansa do Afryki
  • Algieria
  • Angola
  • Egipt
  • Erytrea
  • Etiopia
  • Gabon
  • Ghana
  • Gwinea Równikowa
  • Kongo
  • Libia
  • Maroko
  • Nigeria
  • RPA
  • Sudan
  • Tunezja

 

Loty Lufthansa do Ameryki Północnej
  • Kanada
  • Meksyk
  • Stany Zjednoczone

 

Loty Lufthansa do Ameryki Południowej
  • Argentyna
  • Brazylia Kolumbia
  • Wenezuela

 

Zakup biletów lotniczych Lufthansa

Decydując się na samodzielny lot możesz zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy na biletach lotniczych, tym bardziej, że Lufthansa jako dobrze rozwinięte i duże linie lotnicze często oferują swoim pasażerom atrakcyjne ceny. Jak i kiedy zaplanować zakup biletów lotniczych Lufthansa, aby cena ich była niska? Poszukiwanie biletów należy rozpocząć minimum 3 miesiące, a nawet pół roku przed planowaną podróżą. Dlaczego tak wcześnie? Przeważająca część linii lotniczych oferuje bilety w przedsprzedaży w bardzo okazyjnych cenach, aby zachęcić turystów do zakupu. W późniejszych terminach bilety są droższe, ponieważ ilość miejsc na pokładzie samolotu jest już ograniczona. Są także promocje lotów, w których pozostało parę miejsc, a lot ma odbyć się na dniach. W takich wypadkach ceny również mogą być dużo niższe. Warto zainteresować się wcześniejszą rezerwacją biletów. Wszystkie informacje na temat promocji biletów dostępne są na stronach internetowych tanich linii lotniczych.

 

Lufthansa - bagaż

 

Bagaż podręczny

  • Klasa ekonomiczna: 1 sztuka bagażu do 8 kg, o max. wymiarach 55x40x23 cm
  • Klasa biznes: 2 sztuki bagażu do 8 kg każda, o max. wymiarach 55x40x23 cm
  • Bagaż klasa pierwsza: 2 sztuki bagażu do 8 kg każda, o max. wymiarach 55x40x23 cm.

W cenie biletu obojętnie jakiej klasy lotu, na pokład samolotu wnieść dodatkowo:

  • Torebkę, torbę z laptopem lub torbaę na ramię o wymiarach nie przekraczających 30x40x10 cm.
  • Dodatkowo bezpłatnie można wnieść nosidełko dla dziecka, składany wózek lub spacerówkę.
  • Wózek inwalidzki, kule lub inny sprzęt ortopedyczny używany przez pasażera.

Uwaga: Jeśli wymiary dodatkowych akcesoriów nie będą pozwalały na bezpieczny przewóz w kabinie pasażerskiej, przedmioty te zabrane będą do luku bagażowego.

Płynne substancje przewożone w bagażu podręcznym nie mogą przekroczyć pojemności 100ml jedna i muszą być zabezpieczone w zamykanej foliowej torbie do pojemności 1 litra. Muszą być spakowane do plastykowej torby zamykanej na zip. Żywności dla niemowląt i leki, które pasażer musi zażyć podczas lotu nie muszą być szczelnie pakowane, jedynie okazane przy kontroli bagażowej. Asortyment zakupiony na strefie wolnocłowej należy spakować i zapieczętować do torby wraz z rachunkiem, oznaczeniem miejsca i daty zakupu, torby nie wolno otwierać aż do wylądowania samolotu.

 

Bagaż rejestrowany

  • Klasa ekonomiczna: 1 sztuka do 23 kg masy, do max. łącznego wymiaru 158 cm
  • Klasa biznes: 2 sztuka do 23 kg masy, do max. łącznego wymiaru 158 cm
  • Klasa pierwsza: 3 sztuka do 23 kg masy, do max. łącznego wymiaru 158 cm

Uwaga: Na pokład samolotu można zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu rejestrowanego w klasie ekonomicznej na niektórych trasach, jednak ich waga i wymiary nie powinny przekraczać ustalonej normy dla danej klasy lotu. Informacja o przysługującym limicie bezpłatnego bagażu znajduje się na każdym bilecie lotniczym lub kuponie pasażerskim.

 

Bagaż dla dzieci

  • Dzieciom poniżej drugiego roku życia przysługuje jeden bagaż o wadze do 23 kg bez względu na klasę lotu.
  • Fotelik samochodowy można przewieźć bezpłatnie pod warunkiem, że dziecko ma wykupiony bilet z oddzielnym miejscem siedzącym i jest to model zatwierdzony do bezpłatnego przewozu.
  • Dzieciom od 2 do 12 lat przysługuje bagaż normalny rejestrowany dostosowany do klasy lotu.

 

Przewóz zwierząt

  • jest odpłatny i liczony jako nadbagaż.
  • określa się na podstawie wymiarów i wagi zwierzęcia. W kabinie pasażerskiej możliwy jest przewóz kotów, psów i innych zwierząt domowych do wagi 8 kg w wodoszczelnym kontenerze przewozowym, którego łączne wymiary nie mogą przekraczać 55x40x23cm.
  • w luku bagażowym w klatce spełniającej wymogi IATA.
  • pies przewodnik podróżuje z właścicielem bez klatki, w uprzęży bez względu na wagę, lecz właściciel musi powiadomić o tym z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Lufthansa - odprawa

 

  • Odprawa online jest możliwa z większości lotnisk. Z odprawy online nie można skorzystać tylko z niewielkiej ilości lotnisk (sprawdź) Jeśli podróżujesz z dzieckiem poniżej 2 roku życia musisz odprawić się na w automacie na lotnisku.
  • Czas odprawy: najwcześniej 23 godziny przed odlotem należy zalogować się na stronie linii lotniczych, wybrać miejsce na pokładzie samolotu i rodzaj preferowanej przez siebie karty pokładowej: tradycyjna – druk, karty online lub mobilnej w telefonie.
  • Odprawa tradycyjna na lotnisku rozpoczyna się 2 godziny przed i kończy 40 minut przed odlotem w automatach na lotnisku przeznaczonych do odprawy.

 

Lufthansa - flota

 

Flota linii Lufthansa składa się z następujących typów samolotów:

  • Samoloty pasażerskie dalekiego zasięgu:
    • 10 Airbus A380-800 zasięg: 12 000 km, ilość pasażerów: do 526 miejsc
    • 3 Boeing 747-8 zasięg: 13 100 km, ilość pasażerów: do 362 miejsc
    • 24 Boeing 747-400 zasięg: 12 500 km, ilość pasażerów: do 344 miejsc
    • 24 Airbus A340-600 zasięg: 12 200 km, ilość pasażerów: do 306 miejsc
    • 23 Airbus A340-300 zasięg: 12 700 km, ilość pasażerów: do 306 miejsc
    • 18 Airbus A330-300 zasięg: 10 000km, ilość pasażerów: do 221 miejsc
    • Boeing BBJ 737-800 IGW zasięg: 9 140 km, ilość pasażerów: do 60 miejsc
  •  

  • Samoloty pasażerskie średniego zasięgu:
    • 20 Airbus A321-100 zasięg: 4 350 km, ilość pasażerów: do 200 miejsc
    • 40 Airbus A321-200 zasięg: 4 350 km, ilość pasażerów: do 200 miejsc
    • 47 Airbus A320-200 zasięg: 3 020 km, ilość pasażerów: do 168 miejsc
    • 35 Airbus A319-100 zasięg: 3 260 km, ilość pasażerów: do 138 miejsc
    • 22 Boeing 737-500 zasięg: 1 950 km, ilość pasażerów: do 120 miejsc
    • 26 Boeing 737-300 zasięg: 2 000 km, ilość pasażerów: do 140 miejsc
  •  

  • Samoloty pasażerskie krótkiego zasięgu:
    • Embraer ERJ-195 zasięg: 2 590 km, ilość pasażerów: do 116 miejsc
    • Embraer ERJ-190 zasięg: 3 390 km, ilość pasażerów: do 100 miejsc
    • Bombardier CRJ900 zasięg: 2 440 km, ilość pasażerów: do 86 miejsc
    • Bombardier CRJ700 zasięg: 2 310 km, ilość pasażerów: do 70 miejsc
    • ATR ATR72-500 zasięg: 900 km, ilość pasażerów: do 68 miejsc
    • Bombardier DH8-Q400 zasięg: 1 200 km, ilość pasażerów: do 70 miejsc
  •  

  • Flota Cargo:
    • MD-11F

Promocje lotów Lufthansa

do Dusseldorf (11 Maj-18 Maj) 467 zł
do Dusseldorf (20 Maj-31 Maj) 468 zł
do Dusseldorf (21 Maj-11 Cze) 483 zł
do Dusseldorf (21 Maj-26 Maj) 483 zł
do Frankfurt (25 Maj-30 Maj) 498 zł
do Frankfurt (04 Wrz-08 Wrz) 498 zł

Lufthansa

  • Lotniska wylotu z Polski: Warszawa – Chopin, Gdańsk – im. Lecha Wałęsy, Kraków – Balice, Katowice – Pyrzowice, Wrocław – Strachowice, Poznań – Ławica.
  • Bagaż klasa ekonomiczna:
    • Podręczny: 1 sztuka bagażu do 8 kg, o max. wymiarach 55x40x23 cm
    • Rejestrowany: 1 sztuka do 23 kg masy, do max. łącznego wymiaru 158 cm
  • Bagaż klasa biznes:
    • Podręczny: 2 sztuki bagażu do 8 kg każda, o max. wymiarach 55x40x23 cm
    • Rejestrowany: 2 sztuki do max. łącznego wymiaru 158 cm
  • Bagaż klasa pierwsza:
    • Podręczny: 2 sztuki bagażu do 8 kg każda, o max. wymiarach 55x40x23 cm
    • Rejestrowany: 3 sztuki do max. łącznego wymiaru 158 cm
  • Odprawa - Lufthansa umożliwia odprawę na lotnisku, przez Internet i odprawę mobilną:
    • Na lotnisku od 2 godziny do 40 minut przed odlotem w automatach do odprawy
    • Przez Internet od 23 godzin przed odlotem
    • Przez telefon od 23 godzin przed odlotem
    • różne limity czasowe na różnych lotniskach (sprawdź)

Czytaj więcej >>

Hotele

Hotele Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.