X
Ładowanie...

Tanie loty Mandarin Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Mandarin Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Mandarin Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Mandarin Airlines

Przewodnik po lotach Mandarin Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Air Europe niejednokrotnie poszukują informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Warto zauważyć, że każda linia określa inne wymiary oraz ciężar bagażu. Co możemy spakować do torby? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne porady!

Bagaż podręczny - ubrania, elektronika i produkty spożywcze

Pomimo że gabaryty bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na krótki wyjazd linią Air Europe. W bagażu podręcznym można przewozić ubrania, kosmetyki, jak również sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy tablet. U przewoźników obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Jak pakować bagaż podręczny?

Kluczowa okazuje się metoda składania ubrań - bieliznę, koszulki i inne elementy garderoby najlepiej skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z kosmetykami w płynie? Linie lotnicze pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czego nie można wnosić na pokład w linii Air Europe

Operatorzy wyznaczają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, ostrza, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu nabojów, karabinów, kusz, fajerwerków czy rac. A co z winem lub szampanem? Tutaj należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.