X
Ładowanie...

Tanie loty Middle East Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Middle East Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Middle East Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Middle East Airlines

Przewodnik po lotach Middle East Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Middle East Airlines niejednokrotnie zastanawiają się, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Warto podkreślić, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz ciężar bagażu. Co możemy włożyć do torby? Czego z kolei nie wolno przewozić? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i produkty spożywcze

Chociaż gabaryty bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na krótki wyjazd linią Middle East Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można zapakować elementy garderoby, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. aparat fotograficzny czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Niezwykle istotna jest technika składania ubrań - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Natomiast okrycia wierzchnie, np. płaszcz można założyć na siebie. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Operatorzy pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, szampony i inne podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czy do samolotu Middle East Airlines wniesiemy brzytwy, nożyczki lub skalpele

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, noże, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy rzutki. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym nabojów, pistoletów, broni kulkowej, gazu czy petard. A co z whisky lub szampanem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.