X
Ładowanie...

Tanie loty Motor Sich Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 kwi 07 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Motor Sich Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Motor Sich Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Motor Sich Airlines

Przewodnik po lotach Motor Sich Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Motor Sich Airlines niejednokrotnie zastanawiają się, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Warto zauważyć, że linie mają różne normy dotyczące gabarytów bagażu. Co możemy włożyć do walizki? Czego z kolei nie wolno przewozić? Prezentujemy praktyczne porady!

Podstawowe reguły

Pomimo że gabaryty walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Motor Sich Airlines. W bagażu podręcznym można przewozić odzież, kosmetyki, oraz elektronikę, np. aparat fotograficzny czy notebook. Na trasach europejskich nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Kluczowa okazuje się metoda składania odzieży - bieliznę, bluzy i inne części garderoby można zwijać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Z kolei odzież wierzchnią, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Towary zabronione

Linie lotnicze określają również katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji pirotechnicznych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu pocisków, pistoletów, pałek teleskopowych, gazu czy rac. A co z wódką lub szampanem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba także sprawdzić czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.