X
Ładowanie...

Tanie loty Olympic Airways

już od 70 zł
11 lip 18 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
10 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
12 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Olympic Airways

Przewodnik po lotach Olympic Airways

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Olympic Air często szukają informacji o tym, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że każdy operator określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Jakie rzeczy możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Podstawowe reguły

Pomimo że gabaryty walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Olympic Air. W bagażu podręcznym można przewozić ubrania, kosmetyki, a także elektronikę, np. lustrzankę czy laptopa. Na trasach europejskich nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Najlepsze sposoby na spakowanie rzeczy

Kluczowa okazuje się metoda układania ubrań - t-shirty, koszule i inne elementy garderoby najlepiej skręcać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Natomiast okrycia wierzchnie, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, szampony i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czego nie można wnosić na pokład w linii Olympic Air

Operatorzy określają także katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, nożyczki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy rzutki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, karabinów, pałek teleskopowych, dynamitu czy rac. A co z whisky lub szampanem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.