X
Ładowanie...

Tanie loty Pegasus Airline

już od 56 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
04 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Hamburg
14 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Hamburg
14 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
07 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dortmund
14 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
08 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dortmund
14 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
25 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
26 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Pegasus Airline

Przewodnik po lotach Pegasus Airline

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Air Fiji niejednokrotnie poszukują informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy podkreślić, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz ciężar bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne porady!

Najważniejsze reguły

Pomimo że gabaryty walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na weekendowy wyjazd linią Air Fiji. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować ubrania, kosmetyki, jak również sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy tablet. Na trasach europejskich nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Pakuj się ekonomicznie

Kluczowa okazuje się technika składania odzieży - bieliznę, bluzy i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei okrycia wierzchnie, np. płaszcz można założyć na siebie. A co z produktami kosmetycznymi w formie płynnej? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, szampony i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Towary zabronione

Linie lotnicze wyznaczają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, noże, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy rzutki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji pirotechnicznych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, karabinów, broni kulkowej, gazu czy petard. A co z wódką lub piwem? Tutaj należy działać zgodnie z zasadami odnośnie wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.