X
Ładowanie...

Tanie loty liniami Qatar Airways

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty QATAR AIRWAYS

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze QATAR AIRWAYS Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje QATAR AIRWAYS

Przewodnik po lotach QATAR AIRWAYS

Linie lotnicze Qatar Airways

Qatar Airways to narodowe katarskie linie lotnicze powstałe w 1994 roku z siedzibą przy porcie lotniczy Ad-Dauha. Qatar Airways ma rozbudowaną siatkę połączeń po całym świecie. Najwięcej lotów odbywa się po krajach azjatyckich. Qatar Airways to jedne z najszybciej rozwijających się linii lotniczych obsługujących jedną z najmłodszych flot na świecie. Obecnie trwa 17. rok działalności, Qatar Airways. Linie posiadają  nowoczesną flotę 131 samolotów latających do 137 miast docelowych zarówno dla biznesu jak też dla turystyki na sześciu kontynentach. Z Polski Qatar Airways oferuje przeloty do miast Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Australii.

Quatar Airways - oneworld

W dniu 30 października 2013 r., Qatar Airways dołączyły do sojuszu oneworld, stając się jedynym kluczowym przewoźnikiem Zatok, który wstąpił do globalnego sojuszu linii lotniczych, by umożliwić pasażerom korzystanie z prawie tysiąca lotnisk w ponad 150 krajach, oraz z 14.000 codziennych przelotów.

Podczas corocznej edycji Światowych Nagród Lotniczych Skytrax 2013 przyznawanych w trakcie Paryskiego Salonu Lotniczego, linie lotnicze Qatar Airways otrzymały nagrody aż trzy tytuły: Najlepszą Klasę Business na Świecie, Najlepszy Lounge dla Klasy Business na Świecie oraz po raz drugi rok z rzędu tytuł dla Najlepszego Personelu Lotniczy na Bliskim Wschodzie. Podczas gali Skytrax 2014 Airport Awards Terminal Premium Qatar Airways w Dosze został uhonorowany – czwarty rok z rzędu – tytułem Najlepszego Terminala Usług Premium na Świecie.

Podczas 2013 Dubai Air Show linie lotnicze złożyły zamówienia na ponad 60 nowych samolotów - Boeingi 777 i Airbusy A330 Freighters. W sumie przewoźnik ma zamówionych ponad 280 samolotów o wartości ponad 50 mld USD.

Linia lotnicza wprowadzi się do swojego nowego domu – centrum przelotowego i międzynarodowego lotniska Hamad w 2014 roku.

Qatar Airways - sieć połączeń

Qatar Airways ma bardzo bogatą siatkę lotów. Z przesiadką dostaniemy się do wielu destynacji w Azji, Europie, Afryce, Ameryce Północnej oraz Południowej. Największy odsetek lotów linii lotniczych Qatar Airways wykonywanych jest po Azji.

Dla wszystkich miłośników dalekich, egzotycznych podróży Qatar Airways oferuje rejsy lotnicze do takich miejsc jak Casablanca, Lagos, Mahe, Buenos Aires, Sao Paulo, Manila, Kyoto, Muscat czy Kolombo! W ofercie znajdziemy także atrakcyjne połączenia do Houston, Nowego Jorku lub Waszyngtonu.

 

Kierunki lotów linii lotniczych Qatar Airways – kraje

Jeżeli sam planujesz swoją podniebną przygodę, powinieneś zapoznać się z warunkami dotyczącymi lotów organizowanych przez linie lotnicze Qatar Airways oraz dowiedzieć się jak kupić bilety lotnicze Qatar Airways w dobrej cenie.

Tanie loty Amsterdam Qatar Airways
Tanie loty Berlin Qatar Airways
Tanie loty Budapeszt Qatar Airways
Tanie loty Dublin Qatar Airways
Tanie loty Frankfurt Qatar Airways
Tanie loty Kopenhaga Qatar Airways
Tanie loty Londyn Qatar Airways
Tanie loty Madryt Qatar Airways
Tanie loty Monachium Qatar Airways
Tanie loty Warszawa Qatar Airways
Tanie loty Wiedeń Qatar Airways

 

 

Zakup biletów lotniczych Qatar Airways

Decydując się na samodzielny lot, możesz zaoszczędzić na biletach lotniczych znaczną sumę pieniędzy, tym bardziej, że Qatar Airways jako dobrze rozwinięte linie lotnicze z szeroką siatką połączeń oferują swoim pasażerom atrakcyjne ceny. Jak i kiedy zaplanować zakup biletów lotniczych Qatar Airways, aby cena ich była niska? Poszukiwanie biletów należy rozpocząć minimum 3 miesiące, a nawet pół roku przed planowaną podróżą. Dlaczego tak wcześnie? Przeważająca część linii lotniczych oferuje bilety w przedsprzedaży w bardzo okazyjnych cenach, aby zachęcić jak największą ilość turystów do ich zakupu. W późniejszych terminach bilety automatycznie drożeją, ponieważ ilość miejsc na pokładzie samolotu jest ograniczona. Są także promocje lotów, w których pozostało parę miejsc, a lot ma odbyć się na dniach. W takich wypadkach ceny również mogą być okazyjne. Warto zainteresować się wcześniejszą rezerwacją biletów. Wszystkie informacje na temat sprzedaży biletów dostępne są na stronach internetowych tanich linii lotniczych.

 

Qatar Airways - bagaż

 

Bagaż podręczny:

 • Klasa ekonomiczna: 1 sztuka bagażu do 7 kg o maksymalnych wymiarach 50x37x25 cm.
 • Klasa biznes: 2 sztuki bagażu do 15 kg o maksymalnych wymiarach 50 x 37 x 25 cm każda.
 • Klasa pierwsza: 2 sztuki bagażu do 15 kg o maksymalnych wymiarach 50 x 37 x 25 cm każda.

W cenie biletu obojętnie jakiej klasy lotu, na pokład samolotu wnieść dodatkowo:

 • Damską torebkę, aparat fotograficzny, laptopa lub sprzęt elektroniczny.
 • Wierzchnie okrycie, parasolkę, książkę.
 • Zakupy nabyte w strefie wolnocłowej.
 • Leki niezbędne podczas podróży.
 • Wózek inwalidzki, kule lub inny sprzęt ortopedyczny używany przez pasażera.

Osoby podróżujące z dzieckiem poniżej 2 roku życia:

 • Żywność dla dziecka.
 • Gondolkę, fotelik samochodowy lub wózek dziecięcy (musi zmieścić się do skrytki).

Płynne substancje przewożone w bagażu podręcznym nie mogą przekroczyć pojemności 100 ml jedna i muszą być zabezpieczone w zamykanej foliowej torbie do pojemności 1 litra i wymiarach torby 20x20 cm. Muszą być spakowane do plastykowej torby zamykanej na zip. Asortyment zakupiony na strefie wolnocłowej należy spakować i zapieczętować do przezroczystej torby wraz z rachunkiem, oznaczeniem miejsca i daty zakupu, torby nie wolno otwierać aż do wylądowania samolotu.

 

Bagaż rejestrowany:

 • Klasa ekonomiczna: 1 sztuka do 23 kg masy o łącznym wymiarze do 158 cm.
 • Klasa biznes: 1 sztuka do 30 kg masy o max. wymiarze do 158 cm.
 • Klasa pierwsza: 1 sztuka do 40 kg masy o max. wymiarze do 158 cm.

Uwaga: wszyscy pasażerowie podróżujący do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii i Argentyny mogą zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu po 32 kg do maksymalnych wymiarów 158 cm każdy.

 

Bagaż dla dzieci:

 • Dzieciom poniżej drugiego roku nie przysługuje bagaż podręczny.
 • Dzieciom poniżej drugiego roku życia przysługuje jeden bagaż o wadze do 23 kg.
 • W cenie biletu na pokład samolotu można wnieść gondolkę, fotelik samochodowy lub składany wózek spacerowy.
 • Dzieciom od 2 i młodzieży przysługuje bagaż normalny rejestrowany dostosowany do klasy lotu oraz bagaż podręczny.

 

Przewóz zwierząt:

 • Przewóz zwierząt jest odpłatny i liczony odpłatnie, a cena uzależniona jest od wagi zwierzęcia i rodzaju lotu.
 • Przewóz zwierząt jest możliwy wyłącznie w luku bagażowym.
 • Zwierzęta przewożone są w klatce spełniającej wymogi IATA, którą musi zapewnić właściciel zwierzęcia.
 • Pies przewodnik podróżuje z właścicielem bezpłatnie bez klatki, w uprzęży bez względu na wagę tylko na trasie przelotowej do Stanów Zjednoczonych, przy rezerwacji 48 godzin przed lotem. Do innych krajów pies jest przewożony w luku bagażowym, bezpłatnie.

Uwaga: Przewożone zwierzęta nie powinny być w ciąży, powinny być zdrowe, czyste, posiadać ważne szczepienia i karty zdrowia, a także pozwolenia na wwiezienie do innego kraju. Ze względu na bezpieczeństwo przewożonych zwierząt nie można przewozić w luku bagażowym niektórych ras psów oraz szczeniąt do 8 tygodni.

 

Qatar Airways - odprawa

 

Odprawa online jest możliwa z większości lotnisk. Czas odprawy: najwcześniej 36 godzin do 2 godzin przed odlotem należy zalogować się na stronie linii lotniczych, wybrać miejsce na pokładzie samolotu. Następnie wydrukuj kartę pokładową lub zachowaj ją w wersji mobilnej na urządzeniu, które okażesz przy odprawie.
Odprawa mobilna za pomocą SMS wysyłanego z telefonu komórkowego. Istnieje możliwość posiadania karty pokładowej w telefonie lub karty drukowanej.
Automaty do samodzielnej odprawy self check-in - można dokonać szybkiej odprawy poprzez wybranie miejsca i wydrukowanie karty pokładowej i zdanie bagażu do punktu drop-off.
Odprawa na lotnisku odprawa 3 godziny do 60 minut przed odlotem.

Uwaga: Osoby podróżujące z dziećmi poniżej 2 roku życia proszone są o odprawę tradycyjną na lotnisku.