X
Ładowanie...

Tanie loty Royal Air Maroc

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Royal Air Maroc

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Royal Air Maroc Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Royal Air Maroc

Przewodnik po lotach Royal Air Maroc

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Royal Air Maroc często szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Warto zauważyć, że linie mają różne regulacje dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy włożyć do walizki? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Podstawowe reguły

Pomimo że rozmiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na weekendowy wyjazd linią Royal Air Maroc. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować ubrania, produkty kosmetyczne, oraz sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy laptopa. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Kluczowa okazuje się metoda układania ubrań - t-shirty, koszule i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie bluzy. A co z kosmetykami w płynie? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, szampony i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze wyznaczają również spis rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu pocisków, karabinów, pałek teleskopowych, gazu czy rac. A co z wódką lub piwem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.