X
Ładowanie...

Tanie loty Rwandair Express

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Rwandair Express

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rwandair Express Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rwandair Express

Przewodnik po lotach Rwandair Express

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi RwandAir często szukają informacji o tym, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Warto zauważyć, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz wagę bagażu. Co możemy włożyć do walizki? Czego z kolei nie wolno przewozić? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i żywność

Chociaż gabaryty bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią RwandAir. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, kosmetyki, a także elektronikę, np. lustrzankę czy tablet. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Sprawdzone sposoby na oszczędzenie miejsca

Kluczowa okazuje się metoda składania ubrań - t-shirty, koszule i inne części garderoby najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie bluzy. A co z produktami kosmetycznymi w formie płynnej? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, szampony i inne tego typu produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czy do samolotu RwandAir wniesiemy golarki, nożyczki lub skalpele

Linie lotnicze określają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, ostrza, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, pistoletów, pałek teleskopowych, gazu czy petard. A co z wódką lub brandy? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.