X
Ładowanie...

Tanie loty Sas Braathens

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Sas Braathens

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sas Braathens Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Sas Braathens

Przewodnik po lotach Sas Braathens

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Compagnie Africaine d'Aviation często szukają informacji o tym, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że linie mają różne regulacje dotyczące gabarytów bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Chociaż gabaryty bagażu podręcznego nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Compagnie Africaine d'Aviation. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, kosmetyki, a także elektronikę, np. aparat fotograficzny czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Sprawdzone sposoby na spakowanie rzeczy

Niezwykle istotna jest technika składania ubrań - spodnie, koszulki i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z produktami kosmetycznymi w płynie? Linie lotnicze pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można przewozić w linii Compagnie Africaine d'Aviation

Linie lotnicze wyznaczają również katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów pirotechnicznych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu amunicji, rewolwerów, pałek teleskopowych, gazu czy petard. A co z whisky lub brandy? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.