X
Ładowanie...

Tanie loty Shandong Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Shandong Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Shandong Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Shandong Airlines

Przewodnik po lotach Shandong Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi Shandong Airlines często zastanawiają się, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Warto podkreślić, że linie mają różne regulacje dotyczące gabarytów bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Przedstawiamy praktyczne porady!

Bagaż podręczny - odzież, elektronika i produkty spożywcze

Chociaż gabaryty bagażu podręcznego nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Shandong Airlines. Do bagażu podręcznego można schować elementy garderoby, produkty kosmetyczne, jak również sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy notebook. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Kluczowa okazuje się metoda układania odzieży - bieliznę, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej skręcać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Natomiast odzież wierzchnią, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Linie lotnicze pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można przewozić w linii Shandong Airlines

Linie lotnicze wyznaczają także katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, nożyczki, skalpele, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji pirotechnicznych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, rewolwerów, pałek teleskopowych, fajerwerków czy rac. A co z winem lub brandy? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.