X
Ładowanie...

Tanie loty Shanghai Airlines

już od 65 zł
15 lip 22 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
19 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
19 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
05 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Shanghai Airlines

Przewodnik po lotach Shanghai Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Shanghai Airlines często szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał regulacjom przewoźnika. Należy zauważyć, że każdy operator wyznacza inny rozmiar oraz ciężar bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Pomimo że rozmiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Shanghai Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować elementy garderoby, produkty kosmetyczne, a także elektronikę, np. aparat fotograficzny czy laptopa. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też szczególnych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Pakuj się ekonomicznie

Bardzo ważna jest metoda układania odzieży - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły można skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Natomiast odzież wierzchnią, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z produktami kosmetycznymi w formie płynnej? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czy do samolotu Shanghai Airlines wniesiemy żyletki, ostrza lub igły

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu między innymi o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, noże, skalpele, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu nabojów, rewolwerów, kusz, fajerwerków czy rac. A co z wódką lub piwem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto również upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.