X
Ładowanie...

Tanie loty Shenzhen Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Shenzhen Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Shenzhen Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Shenzhen Airlines

Przewodnik po lotach Shenzhen Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi Shenzhen Airlines niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Należy podkreślić, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz wagę bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne wskazówki!

Najważniejsze reguły

Chociaż wymiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na weekendowy wypad linią Shenzhen Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować odzież, kosmetyki, oraz sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy tablet. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Pakuj się z głową

Niezwykle ważna jest metoda składania ubrań - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Natomiast okrycia wierzchnie, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w płynie? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, szampony i inne podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czego nie można wnosić na pokład w linii Shenzhen Airlines

Operatorzy określają również katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, nożyczki, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, rewolwerów, kusz, fajerwerków czy rac. A co z wódką lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.