X
Ładowanie...

Tanie loty Shenzhen Airlines

już od 121 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
19 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
21 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
21 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
23 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Edynburg
21 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Shenzhen Airlines

Przewodnik po lotach Shenzhen Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi Shenzhen Airlines niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Należy podkreślić, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz wagę bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne wskazówki!

Najważniejsze reguły

Chociaż wymiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na weekendowy wypad linią Shenzhen Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować odzież, kosmetyki, oraz sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy tablet. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Pakuj się z głową

Niezwykle ważna jest metoda składania ubrań - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Natomiast okrycia wierzchnie, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w płynie? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, szampony i inne podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czego nie można wnosić na pokład w linii Shenzhen Airlines

Operatorzy określają również katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, nożyczki, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, rewolwerów, kusz, fajerwerków czy rac. A co z wódką lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.