X
Ładowanie...

Tanie loty Taag

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Taag

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Taag Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Taag

Przewodnik po lotach Taag

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi TAAG Angola Airlines często szukają informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że linie mają różne przepisy dotyczące gabarytów bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Pomimo że wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią TAAG Angola Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można zapakować odzież, kosmetyki, oraz elektronikę, np. kamerę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Jak pakować bagaż podręczny?

Niezwykle ważna jest metoda układania ubrań - bieliznę, koszule i inne elementy garderoby najlepiej skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Z kolei okrycia wierzchnie, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można wnosić na pokład w linii TAAG Angola Airlines

Odpowiednie przepisy wyznaczają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, noże, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym nabojów, karabinów, kusz, dynamitu czy rac. A co z winem lub piwem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.