gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Taag

już od 13204 zł
21 gru 28 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Taag

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Taag Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 gru (wto)
Lufthansa
Luanda
09 sty (śro)
Lufthansa
Kraków
16 gru (nie)
Lufthansa
Luanda
08 sty (wto)
Taag
Kraków
18 gru (wto)
Lufthansa
Luanda
08 sty (wto)
Taag
Kraków
20 gru (czw)
Lufthansa
Luanda
08 sty (wto)
Taag
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Taag

Przewodnik po lotach Taag

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi TAAG Angola Airlines często szukają informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że linie mają różne przepisy dotyczące gabarytów bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Pomimo że wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią TAAG Angola Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można zapakować odzież, kosmetyki, oraz elektronikę, np. kamerę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Jak pakować bagaż podręczny?

Niezwykle ważna jest metoda układania ubrań - bieliznę, koszule i inne elementy garderoby najlepiej skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Z kolei okrycia wierzchnie, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można wnosić na pokład w linii TAAG Angola Airlines

Odpowiednie przepisy wyznaczają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, noże, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym nabojów, karabinów, kusz, dynamitu czy rac. A co z winem lub piwem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.