X
Ładowanie...

Tanie loty Tiger

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Tiger

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Tiger Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tiger

Przewodnik po lotach Tiger

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi Transbrasil niejednokrotnie poszukują informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał warunki przewoźnika. Warto zauważyć, że linie mają różne przepisy dotyczące gabarytów bagażu. Jakie rzeczy możemy spakować do walizki? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne wskazówki!

Co można wnosić na pokład

Pomimo że wymiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Transbrasil. Do bagażu podręcznego można zapakować elementy garderoby, produkty kosmetyczne, jak również sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Najlepsze sposoby na oszczędzenie miejsca

Kluczowa okazuje się metoda składania ubrań - bieliznę, bluzy i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, żele pod prysznic i inne tego typu produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czy do samolotu Transbrasil wniesiemy golarki, nożyczki lub skalpele

Odpowiednie przepisy wyznaczają także katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Należą do nich np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu nabojów, karabinów, kusz, gazu czy rac. A co z wódką lub szampanem? Tutaj należy kierować się ogólnymi przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba także zweryfikować czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.