X
Ładowanie...

Tanie loty United Airlines

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty United Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze United Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje United Airlines

Przewodnik po lotach United Airlines

United Airlines

United Airlines to amerykańskie linie lotnicze powstałe w roku 1926. Główna siedziba znajduje się w Elk Grove, w pobliżu macierzystego portu lotniczego Chicago-O'Hare. Flota United a Airlines składa się z 702 samolotów, a 277 nowych samolotów jest zamówionych. Ma bardzo rozbudowaną siatkę połączeń po całym świecie. Z Polski United Airlines nie oferuje przelotów bezpośrednich, lecz z przesiadką można dolecieć na każdy kontynent!

 

Tanie loty - United Airlines loty

United Airlines ma bardzo bogatą siatkę lotów. Z przesiadką dostaniemy się do wielu kierunków w Azji, Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Południowej i Środkowej oraz Australii. Największy odsetek lotów linii lotniczych United Airlines (aż 73 kierunki) wykonywanych jest po Ameryce Północnej.

Wszystkim miłośnikom dalekich podróży po gorących lądach United Airlines oferuje rejsy lotnicze do takich kierunków i Buenos Aires, Rio de Janeiro, Montenego Bay, Georgetown, Liberia, Meksy, Lima, San Juan, Melbourne czy Sydney! W ofercie znajdziemy oczywiści doskonałe połączenia do Ameryki Północnej.

 

Kierunki lotów linii lotniczych United Airlines – kraje

 

Loty United Airlines do Afryki 
Ghana

 

Loty United Airlines do Ameryki Południowej i Środkowej
Antyle
Argentyna
Aruba
Brazylia
Dominikana
Jamajka
Kajmany
Kostaryka
Meksyk
Peru
Portoryko
Loty United Airlines do Ameryki Północnej
Kanada
Stany Zjednoczone Ameryki

 

Loty United Airlines do Australii
Australia

 

Loty United Airlines do Azji
Bahrajn
Chiny
Japonia
Korea Południowa
Kuwejt
Singapur
Tajlandia
Tajwan
Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

Loty United Airlines do Europy
Belgia
Francja
Holandia
Niemcy
Rosja
Szwajcaria
Wielka Brytania
Włochy

Jeżeli sam planujesz swoją podniebną przygodę, powinieneś zapoznać się z warunkami dotyczącymi lotów organizowanych przez linie lotnicze United Airlines oraz dowiedzieć się jak kupić bilety lotnicze United Airlines w dobrej cenie. Pamiętaj jednak, że United Airlines nie obsługuje bezpośrednio polskich portów lotniczych. Jeśli chcesz podróżować z tym liniami lotniczymi, wylatując przy tym z Polski, będziesz musiał się przesiąść. 

Tanie loty United Airlines - najważniejsze trasy

Poniżej przedstawiamy, listę najważniejszych tras lotniczych linii United Airlines, obejmują one przede wszystkim Amerykę Północną.

Tanie loty Boston United Airlines
Tanie loty Chicago United Airlines
Tanie loty Dallas United Airlines
Tanie loty Los Angeles United Airlines
Tanie loty Miami United Airlines
Tanie loty Nowy Jork United Airlines
Tanie loty San Francisco United Airlines
Tanie loty Tampa United Airlines
Tanie loty Toronto United Airlines
Tanie loty Waszyngton United Airlines

 

Z przesiadką, możecie lecieć z następujących polskich miast:

Tanie loty Gdańsk United Airlines
Tanie loty Katowice United Airlines
Tanie loty Kraków United Airlines
Tanie loty Poznań United Airlines
Tanie loty Rzeszów United Airlines
Tanie loty Warszawa United Airlines
Tanie loty Wrocław United Airlines

Tanie loty United Airlines - zakup biletów lotniczych

Decydując się na samodzielny lot, możesz zaoszczędzić na biletach lotniczych znaczną sumę pieniędzy, tym bardziej, że United Airlines jako dobrze prosperujące i silnie rozwinięte linie lotnicze z szeroką siatka połączeń oferują swoim pasażerom atrakcyjne ceny. Jak i kiedy zaplanować zakup biletów lotniczych United Airlines, aby cena ich była niska? Poszukiwanie biletów należy rozpocząć minimum 3 miesiące, a nawet pół roku przed planowaną podróżą. Dlaczego tak wcześnie? Przeważająca część linii lotniczych oferuje bilety w przedsprzedaży w bardzo okazyjnych cenach, aby zachęcić jak największą ilość turystów do ich zakupu. W późniejszych terminach bilety automatycznie drożeją, ponieważ ilość miejsc na pokładzie samolotu jest ograniczona. Są także promocje lotów, w których pozostało parę miejsc, a lot ma odbyć się na dniach. W takich wypadkach ceny również mogą być okazyjne. Warto zainteresować się wcześniejszą rezerwacją biletów. Wszystkie informacje na temat sprzedaży biletów dostępne są na stronach internetowych tanich linii lotniczych.

 

Bilet elektroniczny linii lotniczych United Airlines

Bilet elektroniczny United Airlines to najwygodniejszy sposób na zakup biletów lotniczych. Możesz zaplanować swój dokładnie lot, kupić bilet i wybrać swoje miejsce w kabinie pasażerskiej w jednej łatwej transakcji. Jest to alternatywą do zakupu tradycyjnych papierowych biletów lotniczych. Elektronicznego biletu nie można zgubić ani zapomnieć! E-bilety można nabywać u pośredników lotów, portach lotniczych i biurach United Airlines.

 

Tanie loty United Airlines - bagaż

 

Bagaż podręczny

Klasa ekonomiczna: 1 sztuka bagażu do maksymalnych łącznych wymiarów 114 cm.
Klasa biznes: 1 sztuka bagażu do maksymalnych łącznych wymiarów 114 cm.

W cenie biletu obojętnie jakiej klasy lotu, na pokład samolotu wnieść dodatkowo:

Damską torebkę, aparat fotograficzny, laptopa lub sprzęt elektroniczny.
Zakupy nabyte w strefie wolnocłowej.
Leki niezbędne podczas podróży.
Wózek inwalidzki, kule lub inny sprzęt ortopedyczny używany przez pasażera.

Osoby podróżujące z dzieckiem poniżej 2 roku życia:

Żywność dla dziecka.
Gondolkę, fotelik samochodowy lub składany lekki wózek dziecięcy.

Płynne substancje przewożone w bagażu podręcznym nie mogą przekroczyć pojemności 100 ml jedna i muszą być zabezpieczone w foliowej torbie zamykanej na zip do pojemności 1 litra. Asortyment zakupiony na strefie wolnocłowej należy spakować i zapieczętować do przezroczystej torby wraz z rachunkiem, oznaczeniem miejsca i daty zakupu, torby nie wolno otwierać aż do wylądowania samolotu.

 

Bagaż rejestrowany

Klasa ekonomiczna: 1 sztuka do 23 kg masy o maksymalnych wymiarach do 158 cm.
Klasa biznes: 2 sztuki do 23 kg masy o maksymalnych wymiarach do 158 cm każdy.

 

Bagaż dla dzieci

Dzieciom poniżej 2 roku życia podróżującym całkowicie za darmo 1 sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 23 x 35 x 56 cm.
Dzieciom poniżej drugiego roku życia przysługuje bagaż rejestrowany do wagi 23 kg.
Dla dziecka można wnieść na pokład samolotu jedzenie, wózek (składany, który musi zmieścić się pod siedzeniem lub w górnej skrytce) lub fotelik samochodowy.

Uwaga: dzieci od 5 do 11 lat mogą podróżować bez prawnego opiekuna, konieczne jest jednak wykupienie opieki. Dzieci od 12 roku życia mogą podróżować same.

 

Przewóz zwierząt

 

Przewóz zwierząt jest odpłatny, koszt przelotu w kabinie to $125.
W kabinie pasażerskiej można przewozić jedynie psy i koty w pojemnikach, które muszą zmieścić się pod siedzeniem samolotu i spełniać następujące wymogi: pies lub kot musi się zmieścić w klatce typu hard - side do maksymalnych wymiarach 43 x 30 x 20 cm lub w klatce soft- side do maksymalnych wymiarach 43 x 25 x 25 cm.
Zwierzęta przewożone w luku bagażowym lub lotem Cargo są transportowane w klatce zamykanej na klucz spełniającej wymogi IATA, którą musi zapewnić właściciel zwierzęcia.
Pies przewodnik podróżuje z właścicielem bezpłatnie bez klatki, w uprzęży bez względu na wagę.
Należy pamiętać o wcześniejszej rezerwacji dla zwierzęcia.

Uwaga: podróżujący ze zwierzęciem powinni przygotować je wcześniej do lotu według wskazówek przewoźnika. Proszę zapoznać się z wymogami stawianymi przez inne państwa na wwiezienie zwierzęcia.

 

Tanie loty United Airlines - odprawa

 

Odprawa online jest możliwa z większości lotnisk. Czas odprawy: najwcześniej 24 godziny do 45 minut przed odlotem należy zalogować się na stronie linii lotniczych united.com, następnie podać numer kraty kredytowej lub numer biletu elektronicznego, aby mieć dostęp do danych, wybrać miejsce na pokładzie samolotu, wydrukować kartę pokładową w domu lub na lotnisku. Można także okazać mobilną kartę pokładową w telefonie. Bagaż po dotarciu na lotnisko należy zdać w punkcie drop-off.
Odprawa mobilna z telefonu z dostępem do Internetu. Czas odprawy: najwcześniej 24 godziny do 45 minut przed odlotem. Postępuj zgodnie ze wskazówkami. Wprowadź numer lotu lub podaj numer karty kredytowej i wybierz miejsce. W odpowiedzi przesłany zostanie link przez który dostaniesz się do swojej karty pokładowej. Pamiętaj, że twoje urządzenie mobilne musi posiadać dostęp do Internetu. Kartę pokładową w wersji elektronicznej okaż przy odprawie na lotnisku, a bagaż pozostaw w punkcie drop-off.
Podczas lotów międzynarodowych odprawa na lotnisku przy automatach rozpoczyna się 2 godziny przed i kończy 45 minut przed odlotem. W automatach do samodzielnej odprawy self check-in można dokonać szybkiej odprawy poprzez wybranie miejsca i wydrukowanie karty pokładowej i zdanie bagażu do punktu drop-off.

Dokładne czasy odprawy dostępne na stronie linii lotniczych.

Uwaga: Osoby podróżujące z dziećmi poniżej 2 roku życia proszone są o odprawę tradycyjną na lotnisku.

 

Tanie loty United Airlines - flota

 

Flota linii United Airlines składa się z następujących typów samolotów:

 • Samoloty pasażerskie dalekiego zasięgu:
  • 5 Boeing 767-200ER zasięg: 12 600 km, ilość pasażerów: do 190 miejsc
  • 16 Boeing 767-400ER zasięg: 10 500 km, ilość pasażerów: do 304 miejsc
  • 19 Boeing 777–200 zasięg: 13 400 km, ilość pasażerów: do 318 miejsc
  • 55 Boeing 777-200ER zasięg: 10 300 km, ilość pasażerów: do 269 miejsc
  • 1 Boeing 787–8 Dreamliner zasięg: 14 000 km, ilość pasażerów: do 250 miejsc
  •  

  • Samoloty pasażerskie średniego i krótkiego zasięgu:
   • 55 Airbus A319-100 zasięg: 3 860 km, ilość pasażerów: do 126 miejsc
   • 97 Airbus A320-200 zasięg: 3 800 km, ilość pasażerów: do 150 miejsc
   • 16 Boeing 737-500 zasięg: 4 100 km, ilość pasażerów: do 120 miejsc
   • 36 Boeing 737-700 zasięg: 6 230 km, ilość pasażerów: do 188 miejsc
   • 130 Boeing 737-800 zasięg: 5 500 km, ilość pasażerów: do 186 miejsc
   • 12 Boeing 737-900 zasięg: 4 600 km, ilość pasażerów: do 189 miejsc
   • 46 Boeing 737-900ER zasięg: 5 925 km, ilość pasażerów: do 180 miejsc
   • 24 Boeing 737-400 zasięg: 5 500 km, ilość pasażerów: do 146 miejsc
   • 121 Boeing 757-200 zasięg: 4 600 km, ilość pasażerów: do 180 miejsc
   • 21 Boeing 757-300 zasięg: 5 100 km, ilość pasażerów: do 224 miejsc
   • 35 Boeing 767-300ER 76L zasięg: 6 400 km, ilość pasażerów: do 211 miejsc