X
Ładowanie...

Tanie loty Ural

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Ural

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ural Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ural

Przewodnik po lotach Ural

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Ural Airlines często poszukują informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymaganiom przewoźnika. Należy podkreślić, że każdy operator wyznacza inne wymiary oraz wagę bagażu. Jakie przedmioty możemy włożyć do torby? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Podstawowe zasady

Pomimo że wymiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Ural Airlines. W bagażu podręcznym można przewozić ubrania, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. kamerę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Pakuj się z głową

Bardzo istotna jest metoda składania ubrań - t-shirty, koszulki i inne części garderoby najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Cenną wskazówką jest założenie na siebie kurtki. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Operatorzy pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, szampony i inne tego typu artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można przewozić w linii Ural Airlines

Linie lotnicze wyznaczają również katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - golarki, noże, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu nabojów, pistoletów, pałek teleskopowych, dynamitu czy rac. A co z wódką lub brandy? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto również upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.