X
Ładowanie...

Tanie loty Vietjet Air

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Vietjet Air

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Vietjet Air Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vietjet Air

Przewodnik po lotach Vietjet Air

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi VietJet Air często zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymaganiom przewoźnika. Warto zauważyć, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz ciężar bagażu. Jakie rzeczy możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - odzież, elektronika i żywność

Chociaż rozmiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią VietJet Air. Do bagażu podręcznego można schować odzież, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. lustrzankę czy tablet. Na trasach europejskich nie ma też dużych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Bardzo istotna jest technika układania ubrań - bieliznę, koszulki i inne elementy garderoby można skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Z kolei odzież wierzchnią, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Tego nie wniesiesz na pokład

Operatorzy określają także spis rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu pocisków, karabinów, broni kulkowej, gazu czy rac. A co z wódką lub szampanem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.