X
Ładowanie...

Tanie loty Westjet

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Westjet

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Westjet Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Westjet

Przewodnik po lotach Westjet

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi WestJet niejednokrotnie poszukują informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Warto podkreślić, że każda linia określa inne wymiary oraz ciężar bagażu. Jakie rzeczy możemy włożyć do walizki? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i produkty spożywcze

Pomimo że wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią WestJet. Do bagażu podręcznego można schować ubrania, produkty kosmetyczne, jak również sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też dużych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Sprawdzone sposoby na spakowanie rzeczy

Bardzo istotna jest technika składania odzieży - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Natomiast okrycia wierzchnie, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w płynie? Linie lotnicze pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, szampony i inne podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czy do samolotu WestJet wniesiemy żyletki, ostrza lub skalpele

Linie lotnicze określają również spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, ostrza, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji pirotechnicznych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, pistoletów, broni kulkowej, dynamitu czy petard. A co z wódką lub szampanem? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami odnośnie wwozu płynów, ale warto także sprawdzić czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.