X
Ładowanie...

Tanie loty Wideroe

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Wideroe

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wideroe Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wideroe

Przewodnik po lotach Wideroe

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Widerøe niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że każda linia określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Jakie rzeczy możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Pomimo że gabaryty walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wypad linią Widerøe. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, kosmetyki, oraz elektronikę, np. lustrzankę czy tablet. Na trasach europejskich nie ma też dużych ograniczeń w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Kluczowa okazuje się metoda składania ubrań - spodnie, bluzy i inne niezbędne artykuły najlepiej skręcać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Cenną wskazówką jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z kosmetykami w płynie? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, skalpele, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu pocisków, rewolwerów, broni kulkowej, fajerwerków czy rac. A co z whisky lub piwem? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także sprawdzić czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.