X
Ładowanie...

Tanie loty Wideroe

już od 71 zł
20 lip 27 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
23 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
02 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
02 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
03 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lwów
10 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wideroe

Przewodnik po lotach Wideroe

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Widerøe niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że każda linia określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Jakie rzeczy możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Pomimo że gabaryty walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wypad linią Widerøe. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, kosmetyki, oraz elektronikę, np. lustrzankę czy tablet. Na trasach europejskich nie ma też dużych ograniczeń w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Kluczowa okazuje się metoda składania ubrań - spodnie, bluzy i inne niezbędne artykuły najlepiej skręcać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Cenną wskazówką jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z kosmetykami w płynie? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, skalpele, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu pocisków, rewolwerów, broni kulkowej, fajerwerków czy rac. A co z whisky lub piwem? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także sprawdzić czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.