X
Ładowanie...

Tanie loty Addis Abeba

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Addis Abeba

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Addis Abeba

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Addis Abeba

Przewodnik po lotach Addis Abeba

Tanie loty do Addis Ababa ‒ jak znaleźć?

To oczywiste, że zwiedzanie świata wiąże się z jakimiś kosztami. Jesteśmy jednak przekonani, iż tego rodzaju nakłady da się dostosować do swoich możliwości. Trzeba porządnie przygotować się i nie zapomnieć o najważniejszych regułach zanim zarezerwujemy tanie loty do Addis Ababa.

Przede wszystkim należy takie podróże planować z wyprzedzeniem. Im szybciej zarezerwujesz bilety do Addis Ababa, tym mniej zapłacisz. Oferty na ostatni moment w lotów wcale nie zdarzają się często.

Warto jest nastawić się na przelot do Addis Ababa tylko z niewielkim bagażem. Coraz więcej operatorów lotów pobiera ekstra opłaty za bagaż inny niż podręczny, szczególnie w najtańszych klas rezerwacyjnych. Nie wspominamy nawet o tym, że bagaż podręczny to także oszczędność czasu i nerwów, ponieważ w większości przypadków się nie zgubi i nie trzeba czekać na odbiór.

Szukając lotów do Addis Ababa, porównaj różne miasta, z których możesz lecieć. Być może lot z portu lotniczego oddalonego o 100 km przyniesie duże oszczędności:

Kiedy warto lecieć do Addis Ababa?

Do Addis Ababa można lecieć właściwie w każdym momencie roku. W szczycie sezonu wakacyjnego masz gwarancję najlepszej pogody, jednak poza tą porą są korzystniejsze oferty i mniejszy tłok, a to oznacza, że odpoczynek jest wygodniejszy.

Z praktyki wiemy, że przeloty do Addis Ababa w dni powszednie są zazwyczaj tańsze niż na początku i na końcu tygodnia.Odnosi się to zarówno momentu bukowania jak i terminu podróży. Mimo to, jeśli widzisz okazyjną cenę biletu, nie ma co czekać ‒ bukuj. Nigdy nie wiesz, czy zaraz ktoś Cię nie ubiegnie.

Sporo też zależy od przewoźnika. Bilety do Addis Ababa są w ofercie tych przewoźników:

Loty do Addis Ababa ‒ kwestia przesiadki

Należy wziąć pod uwagę czas, jaki przeznaczamy na podróż. Jeżeli z powodu przesiadek mielibyśmy zostać na miejscu tylko 2-3 dni, może faktycznie dopłacić do bezpośredniego połączenia. W innych przypadkach dobrze jest wziąć pod uwagę połączenia z przesiadkami, bo często pozwalają zaoszczędzić naprawdę wysokie kwoty, które warto przeznaczyć na inne atrakcje.