gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Adelaide

już od 5177 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Adelaide

Bilety lotnicze KLM Polska Adelaide

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 lut (nie)
KLM
Adelaide
18 mar (pon)
Singapore Airlines
Warszawa
19 lut (wto)
KLM
Adelaide
19 mar (wto)
KLM
Kraków
19 lut (wto)
KLM
Adelaide
16 mar (sob)
Cathay Pacific
Warszawa
17 lut (nie)
KLM
Adelaide
19 mar (wto)
KLM
Kraków
17 lut (nie)
KLM
Adelaide
17 mar (nie)
Singapore Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Adelaide

Przewodnik po lotach KLM Adelaide

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią KLM do Adelaide?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Adelaide, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią KLM do Adelaide i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią KLM do Adelaide. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Adelaide. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią KLM do Adelaide najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na kolejny samolot. Dodatkowo warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią KLM do Adelaide, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać podczas lotu do Adelaide.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią KLM do Adelaide, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty KLM do Adelaide, to jest szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.