X
Ładowanie...

Tanie loty Amman

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Amman

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Amman

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Amman

Przewodnik po lotach Amman

Podróż samolotem do Amman - jedynie na FRU.PL! Szukaj biletów na trasie Polska-Jordania i utwórz rezerwację na tanie loty Amman jeszcze dziś. Skonfrontuj dostępne opcje całości aktywnych linii oraz skorzystaj z funkcjonalności wyszukiwania tanich lotów - Jordania m.in. kalendarza lotów z ofertami na cały miesiąc.

Amman to zarazem stolica jak i największe miasto Jordanii. Jest to zarówno niezwykle ważny punkt gospodarczy rejonu - miasto to przeżywa fazę gwałtownego rozwoju, jak i początek tras podróżniczych. Amman z racji swego położenia jest jedną z kolebek cywilizacyjnych na świecie. Wykopaliska archeologiczne wskazują na to, że pierwsze osadnictwo było tu już wcześniej niż 7000 lat p.n.e. Miejsce to ma bardzo burzliwą historię, przechodziło bowiem z rąk do rąk. Było kolejno w posiadaniu Asyryjczyków, Persów, Macedończyków, Egiptu i Rzymu. Po tych ostatnich zachowały się ruiny Świątyni Herkulesa, a także amfiteatr. Mimo że dla turystów Amman to tylko pierwszy krok na trasie zwiedzania Jordanii, warto zatrzymać się tam choć na chwilę by zwiedzić tutejsze Muzeum Archeologiczne oraz skosztować lokalnej kuchni, będącej zderzeniem smaków regionu.

Jeśli planujesz wycieczkę do Jordania korzystnym jest poszukać sposóbów na zmniejszenie cen przelotu. Powszechnie wiadomo, że na krótki czas przed terminem wylotu linie lotnicze podwyższają koszty taryf. Rozpocznij przeszukiwanie tanich biletów do Ammanu w najlepszych dostępnych taryfach wcześniej - nawet o 2-3 miesiące! Należy pamiętać także o ubezpieczeniu dla podróżnych - pomyśl, koszt wyłącznie 5zł/dzień za które kupujesz sobie brak nieprzyjemnych przypadków w podróży. W wielu sytuacjach opłaca się ponadto rozważyć równoczesny wykup lotu i noclegu w dobrym hotelu. Dzięki FRU.PL znajdziesz hotele w kraju: Jordania w najniższych cenach! Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej lub naszego Centrum Rezerwacji (22 201 11 99) i pozwól nam doradzić Ci w kwestiach podróży!

Recepta jak prosto i szybko dokonać zakupu na tani lot do Ammanu:

  1. W wyszukiwarce kliknij i wpisz kierunek z którego chcesz rozpocząć podróż do Amman:
  2. W kalendarzach wybierz daty Twojego lotu
  3. Wybierz z listy ilość podróżnych
  4. Kliknij Szukaj!

Warto zapoznać się z następującymi informacjami odnośnie możliwości podróży do Ammanu. Najkrótszy czas lotu z naszego kraju do Amman wynosi od 7h 0min. 1196 zł jest to teraz najtańsza propozycja cenowa za lot na tym kierunku. Najtańsze loty Polska-Jordania proponują następujący przewoźnicy: