gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Ankara

już od 1070 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Ankara

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Ankara

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 wrz (wto)
Lufthansa
Ankara
24 wrz (pon)
Lufthansa
Warszawa
15 wrz (sob)
Lufthansa
Ankara
24 wrz (pon)
Lufthansa
Warszawa
18 wrz (wto)
Lufthansa
Ankara
23 wrz (nie)
Lufthansa
Warszawa
18 wrz (wto)
Lufthansa
Ankara
25 wrz (wto)
Lufthansa
Warszawa
14 wrz (pią)
Lufthansa
Ankara
24 wrz (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Ankara

Przewodnik po lotach Lufthansa Ankara

Ankara ‒ tanie loty Lufthansa

Rusz w podróż do Ankara liniami Lufthansa. Rezerwowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest banalnie proste. Wybierasz kierunek, datę wyjazdu oraz liczbę pasażerów, a resztę robi za Ciebie algorytm. W rezultatach pokażemy Ci najwygodniejsze i najtańsze możliwe loty. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty Lufthansa do Ankara ‒ co warto wiedzieć

Przelot do Ankara z Lufthansa zajmuje od . Dobrze więc wziąć coś do czytania albo grania. Pamiętaj jednak, żeby nie przekroczyć limitu wagi bagażu pokładowego. Polecilibyśmy raczej czytniki niż książki papierowe oraz gry na komórkę niż gry planszowe.

Jeśli idzie o koszty, to za połączenie do Ankara Lufthansa zapłacisz od . Jeżeli chcesz wydać niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy a potem odbieraj maile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj lotów innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Najlepszy czas na bukowanie lotów

Najkorzystniejszy czas na kupowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To mit, że na ostatnią chwilę jest najtaniej. Tego rodzaju okazje prawie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na bardziej komfortowe przygotowanie się do podróży: znalezienie atrakcji, zebranie wiadomości o transporcie i zabukowanie lepszego noclegu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Lufthansa

Lufthansa posiada, jak każdy przewoźnik, dwa typy bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i odprawiany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego dokładnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie rezerwowania biletu Lufthansa na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Ankara?

Co do zasady z ubezpieczeniem człowiek jest spokojniejszy. Warto pomyśleć o nim zwłaszcza w dwóch sytuacjach ‒ kiedy zamierza się uprawiać sport i kiedy leci się z dziećmi. Przed zamówieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy obejmuje zaginięcie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z częstszych problemów turystów.