X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Ankara

już od 916 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ankara

Bilety lotnicze Polska Ankara

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
05 cze (wto)
Lufthansa
Ankara
10 cze (nie)
Lufthansa
Kraków
05 cze (wto)
Lufthansa
Ankara
11 cze (pon)
Lufthansa
Warszawa
05 cze (wto)
Lufthansa
Ankara
11 cze (pon)
Lufthansa
Warszawa
05 cze (wto)
Lufthansa
Ankara
12 cze (wto)
Lufthansa
Kraków
05 cze (wto)
Lufthansa
Ankara
13 cze (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Ankara

Przewodnik po lotach SAS Ankara

Ankara ‒ tanie loty Scandinavian Airlines

Poleć w podróż do Ankara dzięki Scandinavian Airlines. Rezerwowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest banalnie proste. Wpisujesz kierunek, datę urlopu oraz liczbę pasażerów, a resztę zrobi w Twoim imieniu wyszukiwarka. W wynikach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze dostępne loty. Bukujesz i masz.

Tanie loty Scandinavian Airlines do Ankara ‒ podstawowe informacje

Przelot do Ankara linią Scandinavian Airlines trwa co najmniej . Dobrze więc zorganizować coś do czytania albo grania. Pamiętaj tylko, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu kabinowego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż książki papierowe oraz gry na telefon niż gry planszowe.

Jeśli idzie o koszty, to za przelot do Ankara Scandinavian Airlines zapłacisz od . Jeśli wolisz wydać mniej, aktywuj Alarm Cenowy a potem odbieraj maile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj połączeń innych linii lotniczych.

Miasta wylotu

Kiedy rezerwować loty?

Najkorzystniejszy czas na rezerwowanie lotów jest kilka miesięcy przed podróżą. To nieprawda, że w „last minute” jest najtaniej. Tego rodzaju okazje prawie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na bardziej komfortowe przygotowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o komunikacji i zabukowanie lepszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Scandinavian Airlines

Scandinavian Airlines oferuje, jak wszystkie linie lotnicze, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i nadawany do luku. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w trakcie kupowania biletu Scandinavian Airlines na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Ankara?

Zazwyczaj posiadając ubezpieczenie człowiek jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim szczególnie w 2 sytuacjach ‒ kiedy planuje się uprawiać sport i kiedy leci się z dziećmi. Zanim kupisz polisę, przeczytaj, czy reguluje kwestie zgubienia i niedostarczenia na czas bagażu. Są to jedne z częstszych problemów turystów.