X
Ładowanie...

Tanie loty Antwerpia

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Antwerpia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Antwerpia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Antwerpia

Przewodnik po lotach Antwerpia

Najtańsze loty do Antwerpii - najlepiej na FRU.PL! Przeszukuj przeloty dla wszystkich tras Polska-Belgia i stwórz rezerwację na podróż samolotem Antwerpia już dziś. Porównaj dostępne opcje całości aktywnych linii a także wypróbuj funkcjonalność szukania tanich lotów - Belgia z zachowaniem elastyczności terminów (+/-3 dni lub kalendarz mięsięczny lotów).

Przepis jak najtaniej dokonać rezerwacji na podróż do Antwerpii:

  1. W wyszukiwarce powyżej wprowadź kierunek z którego pragniesz wylecieć do Antwerpii:
  2. Wybierz terminy tej podróży
  3. Kliknij i wybierz liczbę i rodzaj pasażerów
  4. Kliknij przycisk "Szukaj"!

Gdy myślisz by zorganizować podróż do Belgia dobrze jest wziąć pod uwagę obniżenie wydatków. Zacznij szukać lotów w okazyjnych cenach lub promocyjnych taryf wcześniej - nawet o 2-3 miesiące! Jest reguła, że im bliżej momentu wylotu, tym częściej kończą się bilety w tanich klasach rezerwacyjnych i zostają tylko te droższe. Wyjątkowo ważne (a często pomijane) jest ubezpieczenie w podróży. Oszczędź sobie niepotrzebnych "przygód" za tylko 5zł/dziennie. W wielu przypadkach opłaca się też rozważyć równocześnie wyjazd kombinując lot z rezerwacją noclegu. Hotele-Belgia: właśnie na stronie FRU.PL wyszukasz doskonały wybór i o nawet 70% obniżone i niskie ceny! Eksperci do spraw podróży Antwerpia - tylko na FRU.PL!

Przeczytaj ważne informacje w temacie przelotów do Antwerpii. 834 zł - z dostępnych teraz najniższa opcja za przelot do tej destynacji. Najmniejszy czas trwania podróży z Polski do Antwerpii wynosi od 1h 5min. Operatorzy lotów posiadający w swojej ofercie najtańsze bilety lotnicze Belgia to:

Brak linii lotniczych spełniających kryteria.