X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Ateny

już od 130 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Polska Ateny

Bilety lotnicze Ryanair Polska Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Dwor Mazowiecki
19 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nowy Dwor Mazowiecki
19 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nowy Dwor Mazowiecki
20 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
13 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Ateny

Przewodnik po lotach Ryanair Ateny

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Ryanair do Ateny?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Ateny, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Ryanair do Ateny i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Ryanair do Ateny. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Ateny. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Ryanair do Ateny najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Ryanair do Ateny, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas lotu do Ateny.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Ryanair do Ateny, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Ryanair do Ateny, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.