X
Ładowanie...

Tanie loty Atlanta

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Atlanta

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Atlanta

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Atlanta

Przewodnik po lotach Atlanta

Atlanta stolica stanu Georgia to miejsce wyjątkowe. To właśnie w okolicy tego miasta działa się akcja Przeminęło z wiatrem. Może też kojarzyć się z prawami człowieka i walką o równość prowadzoną przez Martina Luthera Kinga. Nie wahaj się i zarezerwuj tanie loty do Atlanty, bo cena zaczyna się już od 218 zł.

Tanie loty z Warszawy do Atlanty – jak szukać tanich lotów?

Tanie loty do Atlanty: Atlanta, Georgia Aquarium

Podróż do Stanów Zjednoczonych, do Atlanty wymaga planowania, a FRU.PL ułatwia cały proces, sprawiając, że znalezienie tanich biletów do Atlanty jest dziecinnie proste. W końcu znajduje się tam siedziba Delta Air Lines, więc połączeń jest wiele. Tanie loty do Atlanty mają najlepsze ceny na 6 do 3 miesięcy przed wylotem - a więc mniej więcej w tym samsym czasie, w którym powinno się wyrobić wizę amerykańską. Pamiętaj, że wiele linii lotniczych w lotach do USA dodaje klauzulę, która dopuszcza zwrot całkowitych kosztów, jeżeli pasażer nie otrzyma wizy. Więcej dowiesz się od naszych konsultantów w Centrum Rezerwacji FRU.PL.

Teraz ceny lotów do Atlanty zaczynają się od 218 zł. Jeżeli masz mniejszy budżet na bilety lotnicze do USA, zapisz się do newslettera, śledź Facebooka, albo po prostu skorzystaj z naszego Alarmu Cenowego. Wybierz za jaką kwotę chcesz lecieć do Atlanty, a my wyślemy Ci maila, gdy będą dostępne bilety spełniające Twoja kryteria.

Tanie loty z Warszawy do Atlanty - linie lotnicze

Na trasie pomiędzy Warszawą a Atlantą kursuje obecnie wielu przewoźników z których ofert możecie skorzystać. W Atlancie znajduje się siedziba linii Delta Air Lines, które swoją siatką połączeń obejmują praktycznie cały świat.

Lista linii lotniczych

Tanie loty z Warszawy do Atlanty – lotniska

W Atlancie znajduje się Port Lotniczy Atlanta – Hartsfield-Jackson. Jest to największy tego typu obiekt na całym świecie (!) i pobyt tam sam w sobie można uznać za doskonałą atrakcję. Rocznie z lotniska korzysta prawie 100 mln pasażerów z całego świata. Port lotniczy w Atlancie obsługuje zarówno loty krajowe jak i międzynarodowe.

Dojazd z Portu Lotniczego Atlanta

Podróż z lotniska do samego centrum Atlanty nie będzie stanowił dla was większego kłopotu. Na miejscu możecie skorzystać z autobusów przewoźnika MARTA, które zapewnią wam szybki i wygodny dojazd do każdego miejsca w mieście. Przy lotnisku znajduje się filia przewoźnika, gdzie będziecie mogli poznać więcej przydatnych informacji oraz przystanek autobusowy. Bilet kosztuje raptem 2 dolary 50 centów. MARTA obsługuje także przewóz pociągami – możecie więc skorzystać z zielonej linii rozpoczynającej bieg na stacji kolejowej Airport. Szybko i wygodnie dostaniecie się do samego centrum Atlanty

Tanie loty do Atlanty - co warto zobaczyć?

Atlanta to prawdziwy klejnot stanu Georgia, miasto o wyjątkowej historii i niezwykłym klimacie. Jeżeli chcecie lepiej zgłębić przeszłość tej wyjątkowej metropolii, koniecznie wybierzcie się do Atlanta City Center gdzie poznacie wszystkie istotne informacje na temat dziejów Atlanty. Jeżeli zaś kusi was możliwość wypoczynku wśród przyrody koniecznie odwiedźcie Piedmont Park. W parku panuje nie tylko doskonały klimat – to także częste miejsce spotkań mieszkańców oraz centrum życia kulturalnego w którym organizowane są rozmaite eventy. Następnie możecie pójśc do miejscowego ogrodu botanicznego, gdzie zobaczycie ogromną ilość pięknych, rzadkich kwiatów lub do Georgia Aquarium gdzie na własne oczy zobaczycie wiele wspaniałych, morskich stworzeń.

Wycieczkę śladami bohaterów Przeminęło z wiatrem rozpocznij w Domu-Muzeum Margaret Mitchell. Jest to też wizytówka Atlanty. Warto też zobaczyć miejsca i imprezy związane z Kingiem, m.in. Martin Luther King Jr National Historic Site.

Tanie loty z Warszawy do Atlanty - kiedy lecieć?

Atlanta to doskonałe miasto do zwiedzania niezależnie od pory roku. W lato potrafi być tu naprawdę upalnie, temperatury sięgają powyżej 30 stopni w skali Celsjusza, zaś zimy są raczej łagodne. Szczególnie polecamy podróż w czasie wiosennym - wówczas roślinność budzi się do życia, a miasto prezentuje się najładniej.

Tanie loty do Atlanty - skąd w Polsce?

Nie ma bezpośrednich połączeń z Polski do Atlanty, dlatego też możesz dolecieć tam w podobnym czasie z większości polskich lotnisk. Porównaj ceny połączeń do Atlanty i ceny tanich lotów do USA