X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Bazylea

już od 158 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Polska Bazylea

Bilety lotnicze WizzAir Polska Bazylea

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bazylea
15 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bazylea
25 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bazylea
11 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bazylea
04 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bazylea
26 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Bazylea

Przewodnik po lotach WizzAir Bazylea

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do EuroAirport Swiss?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do EuroAirport Swiss, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Wizz Air do EuroAirport Swiss i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Wizz Air do EuroAirport Swiss. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do EuroAirport Swiss. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do EuroAirport Swiss najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do EuroAirport Swiss, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas lotu do EuroAirport Swiss.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do EuroAirport Swiss, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Wizz Air do EuroAirport Swiss, to istnieje szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.