X
Ładowanie...

Tanie loty Beauvais-Tillé

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Beauvais-Tillé

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Beauvais-Tillé

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Beauvais-Tillé

Przewodnik po lotach Beauvais-Tillé

Tanie loty do Paryża - Beauvais-Tille

Port lotniczy Beauvais-Tille jest najmniejszym lotniskiem w okolicach Paryża, obsługującym przede wszystkim tanie linie lotnicze jak WizzAir czy Ryanair. Choć samo lotnisko jest niewielkie w roku 2013 obsłużyło prawie 4 mln pasażerów. Obecność tanich linii lotniczych i w związku z tym tanich biletów lotnicze, powoduje, że loty do Beauvais są bardzo popularne, a ich ceny zaczynają się już od 18 zł. Istnieje również możliwość, by znaleźć najtańsze połączenia na pozostałe lotniska  Paryża.

Lotnisko wyposażone jest w 2 terminale, restauracje, sklepy, bary, a tuż obok niego znajduje się dworzec autobusowy, skąd pasażerowie zabierani są do Paryża. Warto również zaznaczyć, że w 2007 roku czas pracy lotniska został ograniczony ze względu na mieszkańców okolicy lotniska do godzin pomiędzy 6:30 a 23:30. W pozostałych godzinach zamknięte są również terminale pasażerskie.


Do Paryża-Beauvais linie lotnicze oferują loty z następujących miast Polski:

Tanie loty Gdańsk Beauvais Tille
Tanie loty Kraków Beauvais Tille
Tanie loty Katowice Beauvais Tille
Tanie loty Poznań Beauvais Tille
Tanie loty Warszawa Beauvais Tille
Tanie loty Wrocław Beauvais Tille

 


Tanie loty do Beauvais - dojazd z lotniska Beauvais do Paryża

Beauvais znajduje się ok. 85 km od centrum Paryża, dlatego powinniśmy wybrać najlepszy środek komunikacji, żeby się dostać do miasta. Możemy to zrobić na 3 sposoby:

Samochodem z Beauvais do Paryża

 W Beauvais jest możliwość wypożyczenia samochodu, którym możemy udać się do Paryża autostradą, co jest rozwiązaniem najszybszym, najwygodniejszym i gdy podróżujemy w kilkuosobowej grupie może się okazać również tanie.

Pociągiem z Beauvais do Paryża

lotniskowym autobusem możemy udać się do miejscowości Beauvais (ok. 3,5 km od lotniska) i stamtąd pociągiem udać się do stacji Paris Nord. Czas trwania podróży z Beauvais do Paryża to ok. 1,5 h.

Autobusem z Beauvais do Paryża

Najlepszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem jest podróż z lotniska Beauvais do Paryża autobusem, które odjeżdżają spod lotniska po 20 minutach od przylotu samolotu (odjazdy są ściśle skorelowane z przylotami). Autobusy są wygodne, nowoczesne, a czas trwania podróży to ok. 1 godziny. Godzina drogi po autostradzie wygodnym autokarem naprawdę zleci szybko.

 

Tanie loty do Paryża-Beauvais - linie lotnicze:

Tanie loty Norwegian Beauvais Tille
Tanie loty Eurowings Beauvais Tille
Tanie loty Ryanair Beauvais Tille
Tanie loty Vueling Airlines Beauvais Tille
Tanie loty WizzAir Beauvais Tille