X
Ładowanie...

Tanie loty Beauvais Tille

już od 148 zł
02 maj 09 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Polska Beauvais Tille

Bilety lotnicze Polska Beauvais Tille

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
04 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
11 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
23 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
21 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
23 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
28 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
21 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Paryż
31 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
31 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Beauvais Tille

Przewodnik po lotach Beauvais Tille

Tanie loty do Paryża - Beauvais-Tille

Port lotniczy Beauvais-Tille jest najmniejszym lotniskiem w okolicach Paryża, obsługującym przede wszystkim tanie linie lotnicze jak WizzAir czy Ryanair. Choć samo lotnisko jest niewielkie w roku 2013 obsłużyło prawie 4 mln pasażerów. Obecność tanich linii lotniczych i w związku z tym tanich biletów lotnicze, powoduje, że loty do Beauvais są bardzo popularne, a ich ceny zaczynają się już od 18 zł.

Lotnisko wyposażone jest w 2 terminale, restauracje, sklepy, bary, a tuż obok niego znajduje się dworzec autobusowy, skąd pasażerowie zabierani są do Paryża. Warto również zaznaczyć, że w 2007 roku czas pracy lotniska został ograniczony ze względu na mieszkańców okolicy lotniska do godzin pomiędzy 6:30 a 23:30. W pozostałych godzinach zamknięte są również terminale pasażerskie.


Do Paryża-Beauvais linie lotnicze oferują loty z następujących miast Polski:


Tanie loty do Beauvais - dojazd z lotniska Beauvais do Paryża

Beauvais znajduje się ok. 85 km od centrum Paryża, dlatego powinniśmy wybrać najlepszy środek komunikacji, żeby się dostać do miasta. Możemy to zrobić na 3 sposoby:

Samochodem z Beauvais do Paryża

 W Beauvais jest możliwość wypożyczenia samochodu, którym możemy udać się do Paryża autostradą, co jest rozwiązaniem najszybszym, najwygodniejszym i gdy podróżujemy w kilkuosobowej grupie może się okazać również tanie.

Pociągiem z Beauvais do Paryża

lotniskowym autobusem możemy udać się do miejscowości Beauvais (ok. 3,5 km od lotniska) i stamtąd pociągiem udać się do stacji Paris Nord. Czas trwania podróży z Beauvais do Paryża to ok. 1,5 h.

Autobusem z Beauvais do Paryża

Najlepszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem jest podróż z lotniska Beauvais do Paryża autobusem, które odjeżdżają spod lotniska po 20 minutach od przylotu samolotu (odjazdy są ściśle skorelowane z przylotami). Autobusy są wygodne, nowoczesne, a czas trwania podróży to ok. 1 godziny. Godzina drogi po autostradzie wygodnym autokarem naprawdę zleci szybko.

 

Tanie loty do Paryża-Beauvais - linie lotnicze: