X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Bejrut

już od 1666 zł
22 lut 01 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Bejrut

Bilety lotnicze LOT Polska Bejrut

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Bejrut
11 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Bejrut
12 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Bejrut
11 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Bejrut
12 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Bejrut
11 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Bejrut

Przewodnik po lotach LOT Bejrut

Bejrut ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Rozpocznij podróż do Bejrut z LOT Polish Airlines. Rezerwowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest banalnie proste. Wpisujesz kierunek, datę urlopu oraz liczbę pasażerów, a resztę zrobi w Twoim imieniu algorytm. W rezultatach zobaczysz najsensowniejsze dostępne loty. Kupujesz i masz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Bejrut ‒ podstawowe informacje

Lot do Bejrut linią LOT Polish Airlines trwa co najmniej . Dobrze więc wziąć coś do czytania albo grania. Pamiętaj tylko, by nie przekroczyć limitu wagi bagażu pokładowego. Polecamy bardziej ebooki niż książki papierowe oraz aplikacje na telefon niż planszówki.

Jeśli chodzi o ceny, to za przelot do Bejrut LOT Polish Airlines zapłacisz od . Jeżeli wolisz zapłacić niższą kwotę, załóż sobie Alarm Cenowy a potem czekaj na promocje, ewentualnie poszukaj połączeń innych linii lotniczych.

Miasta wylotu

Najlepszy czas na kupowanie biletów

Najkorzystniejszy czas na poszukiwanie biletów jest kilka miesięcy przed podróżą. To bajka, że w „last minute” są najniższe ceny. Takie promocje praktycznie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na lepsze przyszykowanie się do podróży: znalezienie atrakcji, zebranie wiadomości o komunikacji i znalezienie lepszego noclegu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines oferuje, jak każdy przewoźnik, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą na pokład i odprawiany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, więc uważnie przeczytaj informacje prezentowane w trakcie rezerwowania lotu LOT Polish Airlines na stronie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, podróżując do Bejrut?

Co do zasady posiadając ubezpieczenie podróżny jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim zwłaszcza w 2 przypadkach ‒ gdy zamierza się uprawiać sport oraz gdy podróżuje się z rodziną. Przed zamówieniem polisy przeczytaj, czy obejmuje zgubienie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podróżnych.