X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Bergen

już od 873 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Finnair

Polska Bergen

Bilety lotnicze Finnair Polska Bergen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bergen
30 mar (sob)
Finnair
Katowice
18 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bergen
22 sty (wto)
Finnair
Katowice
01 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bergen
04 lut (pon)
Finnair
Katowice
15 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bergen
18 lut (pon)
Finnair
Warszawa
26 mar (wto)
Norwegian
Bergen
30 mar (sob)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Bergen

Przewodnik po lotach Finnair Bergen

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Finnair do Bergen?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Finnair do Bergen, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Finnair do Bergen i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Finnair do Bergen. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Finnair do Bergen. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Finnair do Bergen najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Finnair do Bergen, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Bergen.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Finnair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Finnair do Bergen, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Finnair do Bergen, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.