X
Ładowanie...

Tanie loty Adria Airways Berlin

już od 79 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Berlin

Bilety lotnicze Polska Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
08 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
08 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
14 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
18 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
14 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adria Airways Berlin

Przewodnik po lotach Adria Airways Berlin

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Adria Airways do Berlin?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Adria Airways do Berlin, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Adria Airways do Berlin i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Adria Airways do Berlin. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Adria Airways do Berlin. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było tanio i dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Adria Airways do Berlin najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na następny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Adria Airways do Berlin, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Berlin.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Adria Airways. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Adria Airways do Berlin, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Adria Airways do Berlin, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.