X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Berlin

już od 79 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Berlin

Bilety lotnicze Polska Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Berlin

Przewodnik po lotach Air France Berlin

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air France do Berlin?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air France do Berlin, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Air France do Berlin i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Air France do Berlin. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air France do Berlin. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air France do Berlin najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Air France do Berlin, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Berlin.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Air France. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Air France do Berlin, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air France do Berlin, to istnieje szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.