X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Berlin

już od 686 zł
27 lis 04 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Polska Berlin

Bilety lotnicze Austrian Airlines Polska Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
17 sty (pią)
Austrian Airlines
Berlin
24 sty (pią)
Brussels Airlines
Kraków
18 sty (sob)
Austrian Airlines
Berlin
24 sty (pią)
Brussels Airlines
Kraków
19 sty (nie)
Austrian Airlines
Berlin
24 sty (pią)
Brussels Airlines
Kraków
20 sty (pon)
Austrian Airlines
Berlin
24 sty (pią)
Brussels Airlines
Kraków
21 sty (wto)
Austrian Airlines
Berlin
24 sty (pią)
Brussels Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Berlin

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Berlin

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Austrian Airlines do Berlin?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Austrian Airlines do Berlin, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Austrian Airlines do Berlin i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Austrian Airlines do Berlin. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już czekamy, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Austrian Airlines do Berlin. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było dobrze? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Austrian Airlines do Berlin najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Austrian Airlines do Berlin, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego można oczekiwać podczas lotu do Berlin.

Co musi wiedzieć każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Austrian Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Austrian Airlines do Berlin, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Austrian Airlines do Berlin, to jest szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.