X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Berlin

już od 698 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Berlin

Bilety lotnicze KLM Polska Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 gru (wto)
KLM
Berlin
07 gru (sob)
KLM
Warszawa
03 gru (wto)
KLM
Berlin
10 gru (wto)
KLM
Warszawa
07 sty (wto)
KLM
Berlin
10 sty (pią)
KLM
Warszawa
07 sty (wto)
KLM
Berlin
11 sty (sob)
KLM
Warszawa
16 sty (czw)
KLM
Berlin
25 sty (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Berlin

Przewodnik po lotach KLM Berlin

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią KLM do Berlin?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Berlin, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią KLM do Berlin i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią KLM do Berlin. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Berlin. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było dobrze? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią KLM do Berlin najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na kolejny samolot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią KLM do Berlin, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Berlin.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią KLM do Berlin, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty KLM do Berlin, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.